FC ZWOLLE AJAX FC Zwolle Shoot-out-competitie Produkt van de maand Muzikaal optreden voor aanvang van de wedstrijd Column Pupil van de wedstrijd Christian Rothuijsen Kom naar Holland Casino Enschede en maak kans op een gesigneerd FC Zwolle wedstrijdshirt of wedstrijdbal! Eens een fan... Tijdens de rust van FC Zwolle-Ajax wordt wederom een ronde van de FC Zwolle shoot-out competitie gespeeld. Voetballers of voetbalsters uit de C-jeugd van amateurverenigingen uit de regio Zwolle strijden om de grote finale aan het eind van het seizoen te bereiken. Dit keer zijn de volgende spelers deelnemer: HJ. Juffer van DSV'61 uit Doornspijk Jaap Mulderij van DOS'37 uit Vriezenveen Kees Pluim van v.v. Elspeet Bas Bremer van DOS Kampen Het produkt van de maand maart is de minidress. Deze kleine uitvoering van het thuistenue van FC Zwolle is de hele maand maart slechts 7,50 (in plaats van 12,50). De minidress is verkrijgbaar op het kantoor van FC Zwolle (op werkdagen geo pend van 10.00-17.00 uur), in de shop op www.fczwolle.nl en bij de thuiswed strijden tegen Ajax (zaterdag 8 maart) en RBC Roosendaal (zaterdag 15 maart). Ook is er in de maand maart een extra aanbieding. Extra aanbieding De lanyard is deze maand in de aanbieding. Deze handige sleutelhanger kost nu slechts 2,- Voorafgaand aan de wedstrijd zullen twee artiesten ervoor zorgen dat de feest vreugde muzikaal wordt opgeluisterd. Dj Raymond le Fevre (Bloopers) zal een mix ten gehore brengen van onvervalste Zwolse meezingers gecombineerd met een vleugje Aprês Ski. Tenslotte zal de huiszanger Reinier Vegter de welbekende stadionklassiekers ten gehore brengen. Dit liedje verwoord de eendracht die FC Zwolle nodig zal hebben om tegenstand te bieden aan Ajax. Wij verwachten dan ook dat u als één man achter de artiesten gaan staan en nog veel belangrijker is dat u van avond de onmisbare twaalfde bent. Binnenkort kun je de Holland Casino Eredivisie aan den lijve ondervinden in Holland Casino Enschede. Vanaf april 2003 biedt Holland Casino Big Wheel aan, de Holland Casino versie van het Rad van Fortuin, maar dan met een Holland Casino Eredivisie uiterlijk. Om dit te vieren geeft Holland Casino in de maand april extra voetbalprijzen weg. Wil je een wedstrijdshirt met rugnummer van een speler uit de basisselectie mét handtekening of een voetbal voorzien van handtekeningen van de hele selectie, kom dan in de maand april op vrijdag of zaterdag tussen 20.00 en 01.00 uur langs en draai een rondje mee aan het Big Wheel! Gratis entreevouchers voor Holland Casino Enschede zijn af te halen bij de kassa van FC Zwolle. 70 Jaar zal Peek zijn. De kleine man heeft zichtbaar een hard leven achter de rug. Jaren werkte hij in de baggerin dustrie. Met blote handen groef hij vele sloten en kanalen over de hele wereld. Wekelijks speurde hij in verre oorden in Nederlandse kranten die vaak al oud nieuws brachten naar weetjes over zijn FC (toen PEC). Nu is hij alweer vijfjaar met pensioen. Hobby's? Peek heeft maar één grote passie: FC Zwolle. Vijfjaar lang bezocht hij alle thuiswedstrijden. Hij miste er niet één. Buiten zijn zinnen was hij toen het blauw/wit de promotie zeker stel de. Het was een maand feest in huize Peek. Zijn FC terug op het hoogste niveau. En hij mocht het meemaken. Wat een geweldig moment. Nu wilde hij ook wel eens naar een uitwedstrijd. En dan niet zo'n potje om niets, maar een echte zespuntenwedstrijd. Peek wilde de spanning 'uit' meemaken. Je begrijpt het, we gingen naar FC Groningen - FC Zwolle. Het vuur ontbrande in zijn ogen toen zijn mannen het veld op kwamen. Hier stond iets op het spel. Je proefde het. We maakten ons op voor een hete middag. Wat volgde was een desillusie. Onze FC werd totaal overklast. 4-0... niet om aan te zien. Peek was diep geraakt. Zijn bloeddoorlopen ogen straalden niet meer en hij had de mond half open. Onge loof, verbijstering, stilte. Het was een lange treinrit terug. Met een taxi bracht ik hem naar huis. Het tamme optreden van zijn FC Zwolle had hem zo diep geraakt dat er zelfs geen eenvoudig bedankje vanaf kon. Vier dagen duurde deze stilte. Toen belde hij om te zeggen dat hij toch mee gaat naar de wedstrijd tegen Ajax. Nog steeds heeft hij het gevoel dat zijn FC hem in de kou heeft laten staan daar in Groningen. Maar het is voor hem geen reden om nu thuis te blijven. Voor FC Zwolle heeft hij veel over, zoniet alles. Ook in barre tijden. En nu maar hopen dat die Zwolse voetballers bereid zijn om voor fans als Peek de mouwen op te stropen... Christian is 11 jaar en woont in Zwolle. Op zijn zesde is hij begonnen met voetbal bij Be Ouick. Op negenjarige leeftijd ging hij spelen voor v.v. Berkum. Inmiddels komt hij uit in de D3. Zijn positie in het elftal is rechtsbuiten. Hij heeft maar één hobby en dat is voetballen. Christian is een erg trouwe supporter van FC Zwolle. De beste speler vindt hij Dominggus Lim Duan. Zijn grote droom is om zelf ook prof voetballer te worden. nummer 12 3 FC ZWOLLE SEIZOEN 02/03

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 5