Het rustsignaal BK B 1 WATER IJ burg is de nieuwste wijk van Amsterdam, waar zo'n 47.000 mensen zullen gaan wonen, werken en winkelen. Het Ajax-stadion en het bruisende stadsleven op een steenworp afstand, de voordelen van rust en ruimte rondom je huis. Aanleggen aan je eigen tuin na een gezellig tochtje door de Amsterdamse grachten. Of liever wat sportiever? Dan gewoon rechtstreeks het IJsselmeer op. Onderstaande woningen aan het water worden verkocht met unieke inruil- garantie op je huidige woning. Da's een kans voor open doel! Modern grachtenpand of luxe appartement Unieke inruilgarantie op je huidige woning! Grachtenpanden met vier lagen en 200 m2 woonruimte vanaf 537.730,- v.o.n. Appartementen met 3 kamers vanaf 301.764,- v.o.n. Penthouse 183 m2 86 m2 dak terras 678.401,-v.o.n. Enkele kenmerken: kwaliteitswoningen tegen een all-indusive-prijs, dus compleet afgewerkte woningen zonder extra kosten standaard een privé- parkeerplaats in afgesloten stallingruimte volop inspraak bij de afwerking bezichtiging onder persoonlijke begeleiding op afspraak nog deze zomer in uw nieuwe woning zorgeloos kopen door inruil van uw huidige woning Inlichtingen en verkoop: Verkoopcentrum Waterstad 2 IJdijk 44A te Amsterdam (bij Bezoekerscentrum IJburg) Geopend maandag t/m zaterdag 11:00 tot 15:00 uur T:(o2o) 56110 50. Kijk ook op www.waterstad2.nl Mocht het niet lukken je woning tijdig en voor een afgesproken prijs te verkopen, dan koopt Waterstad 2 je woning. Zo draag je nooit de financiële lasten van twee huizen en dat is een hele zorg minder. Informeer naar de voorwaarden. Impressie interieur appartement

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 28