Komt Ajax te vroeg? tnterp"1? Hoe heeft Willem II overwinterd? Zijn de blessures genezen? Is de revalidatie van Jos van Nieuwstadt gelukt of is het nog te vroeg voor hem wegens gebrek aan wedstrijdritme? Heeft Ajax zijn vorm van het najaar weer te pakken? In hoeverre is de blessure van Van der Vaarteen gemis voorde tegenpartij? Belangrijke vragen waarop wij vanmid dag antwoord zullen krijgen. De eerste wedstrijd na de winterstop is me teen de hoofdprijs voor de ware voetballief hebber: Willem II - Ajax. Immers beide clubs spelen graag verzorgd en aanvallend voet bal. Op het programma staat direct al een wedstrijd waarbij alles uit de kast moet wor den gehaald. In ieder geval hoeft trainer Mark Wotte zijn spelers niet extra te motive ren. Een wedstrijd tegen een team uit de top drie brengt immers altijd meer enthou siasme bij de selectie teweeg. Aan de inzet kan het niet liggen, omdat erbij dit soort wedstrijden prestige valt te behalen en de beleving bij de spelers optimaal zal zijn. In het verleden waren ertegen Ajax thuis vaak spectaculaire duels. Tijdens het sei zoen 1998-1999 won Willem II met 3-1, maar een seizoen later ging onze club met 3-6 de boot in. Opvallend is dat van de 28 gespeelde thuiswedstrijden het slechts een keer gelijk opging, 1-1 in 1989-1990. We hebben er alle vertrouwen in dat het van middag weer spannend wordt en als het even meezit, zien we ook mooi voetbal. Helaas zit ons nieuwe aanspeelpunt James Denny Landzaat één van de Willem ll'ers die in het verleden voor Ajax uitkwam. Quinn nog een wedstrijd schorsing uiten is ook Dmitri Shoukov nog een wedstrijd niet inzetbaarvanwege de rode kaart bij De Graafschap. Als het trainingskamp in Tur kije de juiste voorbereiding blijkt en ieder een zijn vorm heeft weten vast te houden voor de start van de tweede seizoenshelft, dan komt Ajax misschien wel op het juiste moment. Zeker vanmiddag zal het publiek voor twaalfde man moeten spelen en wel licht is het mogelijk dat onze jongens de zesde plaats kunnen consolideren. Willem ll-supporter laatje horen ook als het even minder gaat! Prettige wedstrijd. Ad van de Sande venek®"11"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 3