Star Travel Reisburo Thuis Een reisbureau uit het Limburgse Tegelen als spon sor bij het Rotterdamse Excelsior. Het klinkt mis schien wat vreemd, maar vol gens Victor Frenken van Star Travel Reisburo is dat een kwestie van gevoel. De sfeer van Excelsior past bij het bedrijf van hem en zijn vrouw Catharina Grobbe. Reisliefhebbers kunnen bij Star Travel Reisburo terecht voor allerlei soorten vakanties. „Wanneer je bedrijf een voet balclub wilt sponsoren, zoek je vanzelfsprekend naar een club die je aanspreekt", zegt Victor Frenken. „Daarnaast is natuur lijk ook het tarief belangrijk. Excelsior past in beide opzich ten heel goed bij ons bedrijf. Bij Excelsior is het relatief kleinschalig en persoonlijker dan bij andere clubs. En dat spreekt ons aan. Bovendien zijn het vooral veel relatief kleinere bedrijven die sponsor zijn bij de Rotterdamse eredivi- sionist." Overigens heeft het reisbureau van Frenken en zijn vrouw klanten uit het hele land in het bestand zitten. Frenken geeft toe dat het geografisch meer voor de hand had gelegen dat hij bij zijn 'buurman' VVV terecht was gekomen. Excelsior spreekt hem echter meer aan, dan de club uit Venlo. „De identiteit van Excelsior is altijd hetzelfde gebleven", weet Frenken. Voordat Star Travel Reisburo zich als sponsor aansloot bij Excelsior, deed hij de nodige research. Bovendien waren de contacten met Excelsior van het begin af aan 'prettig', waar na de definitieve keuze snel was gemaakt. Frenken en Grobbe begonnen in 1995 met hun bedrijf en inmiddels werken ze met z'n zevenen. Sinds deze voetbal jaargang heeft het bedrijf twee business-seats bij Excelsior en staat er een reclamebord van Star Travel langs het veld. „We gaan altijd kijken en vinden het erg leuk om bij de club te komen. Het spelletje spreekt ons aan, maar ook de sfeer op en rond de tribune. Onlangs zijn we bij een golfmiddag van de businessclub geweest en ook dat was erg gezellig. Dan kom je weer op een heel andere manier met mensen in aanra king en kun je op die manier contacten leggen." Wie een vakantie wil boeken, korter of langer, kan terecht bij Star Travel Reisburo. „We doen alles, van zonvakanties tot stedentrips. En nu is het natuur lijk erg druk met skivakanties. Ook kunnen klanten bij ons terecht voor vliegtickets, waar bij we ons vooral richten op de zakelijke markt." Overigens heeft de vrouw van Victor Frenken, Catharina Grobbe, dezelfde naam als de eerste international uit de historie van Excelsior, Maarten Grobbe. „Ja", lacht hij. „Daar is ze zelf apetrots op, al weten we niet of hij familie is. Ik weet niet of we daar ooit achterkomen, maar dat zou natuurlijk wel hartstik ke leuk zijn", besluit Frenken. Star Travel Reisburo, Kerkstraat 28, 5931 NN Tegelen. Telefoon 077-373.44.44. Fax 077-373.46.44. E-mail tegelen@startravel.nl. Star Traver

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 8