de COACH Nyenburgh, uw persoonlijke coach, www.nyenburgh.nl NYENBURGH Nyenburgh als coach voor uw beleggingen Onze favoriete club heeft de weg omhoog weer gevonden en voordat we het weten, spelen ze weer de sterren van de hemel. En daar is soms weinig voor nodig. Misschien wat meer vertrouwen of een iets andere aanpak. Wat dat betreft is de link naar de beleggingswereld snel gelegd. We hebben nu een aantal ruwe jaren achter de rug. Het heeft geregend, het heeft gehoosd, er zijn zware wedstrijden geweest waarin vrijwel alle spelers genadeloos onderuit zijn gehaald. Het water staat in grote plassen op het veld, en de kluiten modder liggen overal. Is dat nu het veld om een topwedstrijd op te spelen? Ja en Nee. Misschien zijn de buien nog niet over, en wie nu het veld opgaat, heeft alle kans om eens een keer te vallen. Maar als u speelt deelt u mee in de kansen op roem en succes. U zult echter wel het veld op moeten. Het ligt voor de hand dat u op zo'n modderig veld de nodige steun kunt gebruiken. En juist daar komt Nyenburgh om de hoek kijken, met persoonlijke coaching op maat. Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijk gesprek, waarin wij onze werkwijze en stijl van vermogensbeheer en beleggingsadvisering nader aan u toelichten. Een afspraak is snel gemaakt; neem daarvoor contact op met één van onze vestigingen. COMMISSIONAIRS IN EFFECTEN Amsterdam Roermond Heerenveen 's-Hertogenbosch 020 607 5000 0475 3 10 906 0513 639 110 073 548 2222 Nyenburgh Beheer B.V. staat geregistreerd als effecteninstelling bij de Autoriteit-FM

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 12