De Graafschap jeugd Momenteel worden de laatste wedstrij den van de eerste helft van het seizoen afgewerkt. De Al en BI doen beiden naast de competitie ook nog mee aan de Shell Jeugdcup, waar beide teams de 1/8 finale hebben bereikt. De Al neemt het daarin op tegen Vitesse Arnhem, op papier een moeilijke opgave. Afgelopen weekend werden de volgende wedstrijden gespeeld: De Graafschap BI - Heracles BI 3-1 Het tweede bezoek van Heracles, nu voor de Shell Jeugdcup. De competitie wedstrijd eindigde in een grote zege voor De Graafschap, 7-1. Maar zo groot was het krachtverschil tijdens de bekerwed strijd niet. Het koste veel inspanning om te winnen. Een foutje van de keeper bracht De Graafschap op een 1-0 voor sprong, wat ook de ruststand was.Spannend bleef de wedstrijd nog geruime tijd, totdat Ilhan Sakarya de stand op 2-0 bracht. In de slotfase ver zilverde Kevin Piasmans nog een penalty, 3-0. In de allerlaatste minuut redde Heracles de eer door een penalty te benutten, 3-1. Willem XX C2 - De Graafschap Cl 1-5 Een overwinning op de tricolores. Een nuttige want zij staan hoog op de rang lijst. Voor de rust was de wedstrijd al beslist, met een stand van 0-4. De doel punten kwamen op naam van Maurits Hagen 2x, Michel Kamphuis, Valter Kenet en Mark Bloemendaal. NEC Dl - De Graafschap Dl 0-1 Teamleidster Nadia Hendriksen laat da- rover het volgende weten. Een topper, tegen de nummer 2 op de ranglijst. In het begin speelden de Dl spelers erg afwachtend. NEC speelde de eerste helft wat beter. Uitgespeelde kansen waren er niet met als gevolg een 0-0 ruststand. Na een peptalk van de trainer gingen de jongens de tweede helft beter voetbal len. In de 38e (8e minuut na rust) sco- rde Adilson Antonio op aangegeven van Abdi Mudei Alasou de 0-1. Beide ploegen kregen vervolgens kansen maar tot doel punten leidde dit niet. De Dl staat nu 11 punten los van NEC en 10 punten van FC Twente. De Dl heeft tot nu toe alles gewonnen. Programma Vr13/12 FC Twente BI - De Graafschap BI 19.00 uur (Essent trainingscentrum Hengelo) Za 14/12 De Graafschap Al - FC Utrecht Al 14,30 uur (Sportpark Zuid, Doetinchem) FC Den Bosch C2 - De Graafschap Cl De Graafschap Dl - Heracles Dl 12.00 uur (Sportpark Zuid, Doetinchem) Di 17/12 Bekerwedstrijd, 1/8 finale Vitesse Al - De Graafschap Al Vervolg op pag. 27

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 11