CP I KÓFFIEDIK-KLASSEMENT WAAROVER SPRAKEN Zl I? i regelement "Koffiedik-kampioen" 2002-2003. Passantenhaven Langweer Menno Sappé biedt mooie ligplaatsen "Toen Mido met Miss België ging, vroeg hij aan mij of het niet beter was om met haar te trouwen. Ik zei: je bent pas 18 jaar, pik.Tuurlijk niet." Ajax-voetballer Andy van der Meij'de in Johan. "Een elftal dat een-op-een speelt tegen Vieri en Crespo, krijgt doelpunten tegen. Spitsen met die klasse zijn uitsluitend te bespelen met dubbele dekking en dan nog. Zonder libero is elke voorstopper op dit niveau een sitting duck. Vraag eens aan de record-international Frank de Boer hoe het voelt om week in week uit een-op-een te moeten spelen in de Spaanse eerste divisie. De verdediger ziet er nóóit goed uit. De Boer kan die fluitconcerten in Nou Camp ook missen als kiespijn.Vooral de voorzet van Vieri met zijn linkervoet was subliem, de daaropvolgende kopbal van Crespo onovertroffen. Twee staaltjes van perfectie, uitgevoerd door twee van de beste spitsen ter wereld. Dat Koeman het door De Jong verloren kopduel zag als 'een fout', wijten we maar aan de onervarenheid van de Ajax-coach." Henk Spaan in Het Parool. "Sikora is geblesseerd op een plek waar mannen doorgaans niets in de buurt willen hebben." Commentator Philip Kooke bij Studio Sport tijdens Olympique Lyon - Ajax nadat Sikora op zijn geslachts deel werd geraakt. De wedstrijd gaat over 15 thuiswedstrijden van sc. Heerenveen (competitiewedstrijden) De eerste en laatste thuiswedstrijd tellen niet mee. Per deelnemer worden de punten bijgehouden via een computerprogramma, De kop van de ranglijst wordt regelmatig gepubliceerd. Per wedstrijd is er 1 winnaar, deze ontvangt een sc. Heerenveen thuisshirt met handtekeningen. Aan het einde van het seizoen wordt diegene met het hoogst aantal punten Deze ontvangt een Hindelooper kraantjeskan met inscriptie, als beste koffiedik kijker. In geval van meerdere winnaars beslist het lot. Notatie Scorende spelers: b.v. eindstand 3-1. Maximaal 3 scorende spelers of D. Jensen (2x) andere naam. c.q. Denneboom (3x) Deelname is alleen mogelijk via pagina uit het originele programmablad. Kopieën worden niet verwerkt.Wel mag u meerdere malen inzenden, mits deze aan elkaar zijn gehecht. Uw hoogste score wordt dan bijgeteld. Aktie '67 kan niet aansprakelijk worden gehouden voor fouten bij de verwerking van de gegevens. Gemelde fouten worden hersteld. O.a.: de lovesloot (Pe Primeur) STR/\Nd sijRFWal douches wasmachine -droogtrommel babyroom invalidentoilet sp^LTUin Langweer kun je niet omzeilen! telefoon 0513 - 499520

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 36