VAN DE TRIBUNE GEPLUKT inne visser Via de ticket-box Inne Visser (33 jaar) is geboren in Woudsend, maar woont nu alweer een jaar of drie in Zevenaar, waar hij werkt bij de administratie van een ziekenhuis aldaar. "In een van de laatste seizoenen in het oude stadion heb ik een seizoen kaart gehad (ik dacht: in het jaar dat Piet Keur kwam als pinch- hitter, als vervanger van CamataruMooi seizoen hoor!). Daarna heb ik de sei zoenkaart opgezegd omdat ik te vaak verstek moest laten gaan. En in het nieuwe stadion ben ik er nooit meer aan te pas geko men: ik geloof dat ik nu nummer 4000 ben op de wachtlijst! Wil k naar een wedstrijd van sc.Heerenveen, dan ben ik aan gewezen op de verkoop van losse kaarten via de ticket-box in Zevenaar. En gelukkig lukt dat bijna altijd, omdat ik kennelijk een van de weinige Friezen daar ben, die boven dien ook nog eens helemaal gek is van de Pompebledden'. Maar goed, je ziet dat ik er wel wat voor over moet hebben!!!" Voluit achter elf van Foppe Een echte supporter dus, die Innekomt toch maar mooi voor een wedstrijd in Heerenveen helemaal uit Zevenaar rijden! Of zich dat ook vertaalt op de tribune? "Nou, ik ben een binnenvetter, ik laat me niet zo gauw gaan. Ook al kook ik van bin nen. Soms zit ik inwendig stevig te vloeken! Aan de andere kant kun je ook niet zo dui delijk aan me merken, dat ik uit m'n bol ga.... bij een doelpunt of zo. Maar ik sta wel degelijk pal achter de ploeg, altijd, door dik en dun. Ik denk, dat ik wat dat betreft een doorsnee supporter van Sc.Heerenveen benin het algemeen houdt het publiek zich hier tamelijk rustighet kolkt hier niet zo gauw op de tribunes, ook al staat men voluit achter de elf van Foppe. Vind ik wel eens jammer, hoor! En ik geef toe, dat ik dan eerst mezelf ver wijten kan maken. Overigens wat zeur ikwe hebben immers een paar jaar geleden de onderscheiding gekregen als beste publiek van Nederland Wat willen we dan eigenlijk nog meer?!" Niet in paniek Inne heeft veel waardering voor een voetballer als Venema....die gaat ervoor, doet zijn taak, zon der franje, speelt op karakter. En hij mag graag naar Nurmela kijken - 'vooral als ie het op de heupen heeft' - "dat is een hele mooie speler!" Maar hij vindt ook, dat er niet iemand is, die de boel wakker schudt als het niet goed gaat: hij mist een Maarten de Jong-type. Overigens complimenteert hij de club omdat men niet meteen in paniek raakt, als het een tijdje niet zo best gaat: "Dan zie je toch, dat het rond de club wel goed zit, dat de sfeer en de mentaliteit nog steeds prima is, dat ze zich niet gek laten maken." Inne gokt op een plaats in het linker rijtje aan het eind van het seizoen en wanneer Europees voetbal er na dit seizoen niet in zitwat dan nog? Dan maar een jaartje niet! De afgelopen jaren hebben ze het meer dan prima gedaan, mag het dan nu eens ietsje minder?!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 13