Opnieuw gelijk in MHEïk RODA JC-A 1 Ronald Koeman: „Nigel de Jong heb ik inderdaad niet meegenomen om hem rust te geven. Hij moet namelijk dins dag tegen Inter vol aan de bak. We hebben een grote selectie en dat komt goed van pas. Het zijn drukke weken. Voorin misten we opnieuw scherpte. Het wordt tijd dat Zlatan de kansen die hij krijgt, gaat benutten. Zoals Van der Vaart die goal maakte, dat was fantastisch. Meerdere spelers moeten dat nu gaan doen. Door de weersom standigheden was het moeilijk voet ballen, maar dat geldt niet als excuus." Vrijdag 8 november Roda JC-Ajaxi-i 62. Sonkoi-o, 72. Van der Vaart 1-1 Roda JC: Kujovic, Filipovic, Luijpers, Brouwers, Sonkaya, Sonko (77. Nygaard), Van Dessel, Vicelich, Soetaers, Cris- tiano (86. Berglund), Anastasiou (73. Sergio) Ajax: Didulica,Trabelsi, Bergdplmo, Yakubu, Van Damme, Galasek, Pienaar, Witschge (65. Sikora), Maxwell, Van der Vaart (83. Mido), Zlatan (65. Wamberto) Toeschouwers: 17.500 Scheidsrechter: Braamhaar Geel: Brouwers, Luijpers, Vicelich, Van Dessel (Roda JC), Yakubu (Ajax) zondag 17 november Mido zet de bal voor. (Foto: PIX Online/Bas Ouaedvlieg) Van der Vaart heeft zojuist 1-7 gemaakt en viert feest met de meegereisde supporters. (Foto: PiX Online/ Bas Ouaedvlieg) Mede gezien de belabberde weersom standigheden kwam het duel aanvan kelijk niet los. Het was nat en koud in Kerkrade. Pas na de rust kwam er leven in de brouwerij, al was daar wel een grove fout van Joey Didulica voor nodig. De doelman van Ajax liet een voorzet door zijn handen glippen. Sonko schoot eenvoudig binnen. Koeman reageerde direct en bracht met Wamberto en Si- Zonder de geblesseerde twijfelgevallen Nigel de Jongen Mido reisde Ajax af naar het diepe zuiden. Beide spelers werden met het oog op de cruciale wedstrijd tegen Inter gespaard. Cristian Chivu, te gen Roda JC weer beschikbaar na zijn schorsing te hebben uitgezeten, onder vond te veel hinder van een ribblessure. Ook de Roemeen kwam niet in actie Voorin moest Ronald Koeman afzien van de diensten van Jari Litmanen en Andy van der Meyde. Beiden werden geplaagd door een spierblessure. Koe man koos voor een systeem met twee spitsen. Voor het eerst dit seizoen vormden Zlatan en Rafael van der Vaart een koppel. De Zweed als diep aan speelpunt, Van der Vaart daar zwervend omheen. kora twee aanvallers in de ploeg. Met effectief vleugelspel wilde Ajax de te genstander vastzetten. Dat resulteerde al snel in de gelijkmaker. Van der Vaart schermde een lange bal goed af, draai de zich vrij en schoot beheerst in. On danks dat beide ploegen nog mogelijk heden op de zege kregen, bleef het in Limburg wederom gelijk.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 21