Bestel nu: Sponsor RODACTUEEL Roda JC ringtones en logo's van de wedstrijd van de wedstrijd Geluidsinstallatie in het Vanaf vandaag kunt u via het nummer 0909- 7632521 (0909-RodaJClRoda JC-ringtone en -logo's bestellen. Kijk voor meer informa tie. bestelcodes en natuurlijk de updates op www.rodajc.nl of www.12logo.nl. Snowworld uit Landgraaf is sponsor van de wedstrijd Roda JC-Ajax. Snowworld Landgraaf biedt 365 dagen per jaar volop wintersportplezier in échte sneeuw. Vandaag voor u dé kans om kennis te maken met Snowworld Landgraaf. vandaag zijn de 7-jarige Joost Boshuizen en de 8-jarige Max van Eijsden mascotte van de wedstrijd. Vandaag wordt de nieuwe geluidsinstallatie in het Parkstad Limburg Stadion officieel door wijnen Leers Group b.v. overgedragen aan Roda JC, aan voorzitter Theo Picke'e. Aantal toeschouwers seizoen 2002/2003 Parkstad Limburg Stadion tegenstander Ook u kunt tijdens deze wedstrijd kans maken op schitterende prijzen: 1 een portable CD-player, geschonken door Media-Markt in Herzogenrath; 2 een Seconda-horloge,geschonken door CD-juweliers Kerkrade; 3 een Fan T-shirt Roda JC uit de exclusieve Roda JC Umbro-lijn; 4 een tegoedbon ter waarde van €10,- van videotheek Bakker, Heerlerbaan Snowworld Landgraaf geeft vandaag 2 x een halve dagkaart cadeau (elk t.w.v. 20) Bekendmaking prijswinnaars: tijdens de rust door de stadionspeaker Wim Frijns. Prijzen afhalen na afloop van de wedstrijd: receptie van het Parkstad Limburg Stadion.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 9