Een blik op de ranglijst laat zien dat er vanavond met het duel tegen Ajax weer eens een ouderwetse topper op het programma staat. Na het echec tegen Excelsior kende Roda JC een uitstekende week met een gelijkspel in Eindhoven en twee overwin ningen. Hopelijk wordt die lijn tegen Ajax vastgehouden. Drie wedstrijden binnen een week bleken geen probleem te zijn. Wiljan Vloet: "Toch vond ik ons voetbal niet heel goed. Tegen PSV hadden we absoluut niet de intentie om zo defensief te voetballen, maar helaas konden we niet beter. In Arnhem was ons spel alleen in de tweede helft prima, al speelde Vitesse ons behoorlijk in de kaart door nog verder vooruit te gaan voetballen en achterin nog meer ruimte weg te geven." Het was vier seizoenen geleden dat Roda JC thuis vijf keer wist te scoren. "Ik was dan ook heel blij met het resultaat tegen De Graafschap. Zeker gezien de kritiek Colofon Uitgever: èfka uitgevers bv (www.efka-uitgevers.nl), Redactie-adres: Postbus 155, 6000 AD Weert, tel. 0495 - 45 01 05, fax 0495 - 53 94 85, Redactie: Bert Jan Boer, Christie Dreezen, Statistiek: Eric Roufs, Fotografie: Dries Linssen, Bas Quaedvlieg, Drukkerij: Henk's Offset, Venlo, tel. 077-351 72 60, Advertentie-acquisitie en marketing: Robert Dörenberg, tel. 0495 - 45 01 05, Vormgeving: Yvonne Peeters, Productiebegeleiding: Carmen Briels, e-mail: c.briels@efka-uitgevers.nl RodaPlay is het gratis programmablad van Roda JC en wordt in een oplage van 8.000 stuks verspreid.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 3