VOLGENDE WEDSTRIJD KAARTVERKOOP BUSREIZEN Sven Vandenbroeck dueleert hier niet Raphael van der Vaart. Een vol huis en volop spektakel Op 14 april 2001 kende het Parkstad Limburg Stadion voor het eerst een volledig uitverkochte eredivisiewed strijd. De redenen hiervoor waren duidelijk; een zonni ge 2e Paasdag; een uitstekend draaiend Roda JC (5e op dat moment en al 8 duels ongeslagen) en tegenstander als Ajax, welke club al jaar en dag goed is voor veel publiek. Roda JC begon het duel in de wetenschap dat het de laatste 2 thuisduels winnend had afgesloten. Vergoossen begon zonder aanpassingen aan hel duel en zo leverde de ingestudeerde patronen al heel snel bijna een voorsprong op. De loopactie was van Nygaard en de inzet van Anastasiou. Helaas bleek doelman Grim vandaag geweldig op dreef. Ook de kopbal van Nygaard op de aansluitende corner was een prooi voor Grim. Vervolgens was Kalac aan de beurt om zijn talenten te tonen op een inzet van Arveladze. Kansen over en weer. maar de duels tussen de clubs leveren in Kerkrade zelden veel goals op (zie ook de statistie ken). Na een half uur was het weer Roda JC dat alle geluk had toen huidige Willem II speler Van der Gun snoeihard op de paal schoot. De rust werd aldus bereikt zonder doelpunten in een alleraardigst duel. Na de rust was het eerst nogmaals Van der Gun die dichtbij een treffer was alvorens Roda JC dan toch de score opende. De corner van Soetaers werd door Vrede tegen de paal geknikt waarna Anastasiou als snelste reageerde en de bal achter Grim schoof. Helaas hield deze voorsprong slechts 3 minuten stand want toen haakte Senden Van der Gun (hij weer) in het 16-meter gebied. De door Jol toegekende strafschop werd door Arveladze feilloos ingeschoten. Er waren nu nog zo n 25 minuten te spelen en hoewel Vrede nog maar eens een cor ner goed inkopte en de compleet vergeten Colombiaanse spits Cruz nogmaals het aluminium teisterde bleef het weer eens 1-1. Het duel verdiende ook geen winnaar; de enige winnaars waren de 19.000 toeschouwers die een goede pot voetbal gezien hadden. Volgende uitwedstrijd: RBC Roosendaal - Roda JC Wedstrijddag: zaterdag 16 november 19.30 uur Informatie over kaartverkoop en busreizen zo spoedig mogelijk via www.rodajc.nl en teletekst pagina's 672 van NOS/LI Volgende thuiswedstrijd: Roda JC - AZ Wedstrijddag: zaterdag 23 november 19.30 uur Dit is de 500ste thuiswedstrijd op eredivisieniveau voor Roda JC! Clubkaart verplicht. Verkoop start op maandag 11 november. Kaartenbureau geopend maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur. Ook kaartver koop in de Fanshop Roda JC op dinsdag t/m vrijdag van 13.00-19.00 uur en op zaterdag van 11.00-14.00 uur. Op de wedstrijddag is vanaf 14.00 uur kassa 5/6 geopend. Vanaf 18.00 zijn de overige kassa's geopend. Ook verkoop via Ticketbox.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 17