GROETEN UIT... Berlijn I Vrouwen? Kees lust er wel pap van. Vooral van Póólse vrouwen! Wat Kees heeft met Poolse vrouwen? "Niks, nou gewoon, ehh, dat wil zeggen", aarzelt hij tegen de verkoper van Sta dion Sportnieuws. "Wat ik ermee heb? Houd het er maar op dat ik ze graag zie. Ik kijk gewoon graag naar vrouwen uit Polen. Begrijp je wèl?" Natuurlijk begrijpen we dat. We koppelen er wèl een vraag aan vast. Feyenoord of Poolse vrouwen? Als jij, Kees van Oorschot, nou zou moeten kiezen; wat zou je dan nemen? Pas na lang nadenken, houdt hij het erop dat Feyen oord licht de voorkeur van hem krijgt. Kees: "Nee, geen lichte voorkeur. Feyenoord is mijn alles, altijd geweest. Ik kijk niet alleen als Feyenoord in De Kuip speelt, ik kijk overal naar Feyenoord. Ik sta met Feyenoord op en ga ermee naar bed. Ik zie ze voetballen wanneer ze op de Vijverberg spelen maar ik volg ze ook in de Champions League als ze de grens over gaan." STADION SPORTNIEUWS 2002/2003 43 op ben, is country. Daar wil ook graag alles van hebben." Vraag: valt Dolly Parton daar óók onder? "Jöh, schei nou eens uit!", lacht Kees. "Dolly Parton is toch geen Póólse vrouw? Of wèl soms?" Op de hierbij afgedrukte foto zit Kees van Oor schot aan het bureau waaraan Sir Winston Churchill nog heeft gezeten. Of de beroemde Engelse staatsman bij die gelegenheid een van zijn beroemde sigaren pafte, weet Kees niet. O ja, Feyenoord - De Graafschap heeft-ie onlangs laten lopen. Hij heeft namelijk nóg een hobby: André Rieu. Laatst trad zijn idool in Ahoy' op Vandaar! Kort samen gevat is Kees een Maxi(ma) verzamelaar die er heel veel hobby's op nahoud. Wil je ook als Feyenoorder op reis in je pro grammablad komen? Geen probeem. Stuur een foto op en schrijf er wat bij. Het adres: Stadion Sportnieuws, Siriusstraat 2, 2516 AT Den Haag. De voorsprong die Feyenoord heeft op Poolse vrouwen is er eentje met straatlengte? "Ja, natuur lijk", knikt Kees van Oor schot ijverig, "Weet je wat ik ook doe? Ik verza mel alles wat met Feyen oord heeft te maken. Heb je nog wat voor me dan? Foto's speldjes, vaantjes; maakt niet uit wat! Verder spaar ik alles wat te maken heeft met prinses Maxima, zoals krantenartikelen uit de hele wereld. Als het maar over Maxima gaat. Waar ik ook gek

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 45