Intersport Megastore Man of the Match Speler van het jaar CirA In de eerste thuis wedstrijd van dit seizoen werd Pedro Kamata gekozen tot Man of the Match. Hij gaat dus aan de leiding in het ver kiezing van Inter sport Megastore Speler van het Jaar. In het seizoen 2002/2003 wordt bij iedere thuiswedstrijd van FC Groningen een 'Man of te Match' gekozen. Daarnaast krijgt het publiek de mogelijkheid om de Speler van het Jaar te kiezen. De opzet van de ver kiezing voor de Speler van het Jaar is heel eenvoudig. Tot twee dagen na de wedstrijd kunt u uw stem uitbrengen door een e-mail te sturen naar internet@fcgroningen.nl In deze e-mail vermeldt u de drie spelers die uw top-3 vormen van de wed strijd, uw naam, adres, woonplaats en e-mail- adres. Niet volledige e- mails worden niet meege nomen in de telling. De puntentelling is ongewijzigd: de nummer 1 krijgt 3 punten, de num mer 2 krijgt 2 punten, de nummer 3 krijgt 1 punt. De stemmen worden omgezet in een percenta ge. Bij elkaar opgeteld komen de percentages iedere wedstrijd op 100 uit. Na de zestiende thuis wedstrijd in de competitie wordt de eindrangschik king opgemaakt. Een jury bepaalt op basis van het wedstrijd verloop de Man of the Match. Vijf minuten voor het einde van de wed strijd wordt de Man of the Match omgeroepen door de stadionspeaker. De winaars zullen eens per maand hun prijs in ont vangst nemen in de Inter sport Megastore Gronin gen. Onder de deelnemende supporters worden eveneens leuke prijzen verloot. Tussenstand Speler van het Jaar 2002/2003 1. Kamata 35 2. Ikedia 29 3. Drent 9 4. Elshot 9 5. Beukenkamp 5 6. Hugo 4 7. Florén 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 25