Nieuws Wedstrijdsponsor Sponsor van de wed strijd van vandaag is Noordvlees BV. Balaanbieding De Umbro wedstrijd bal is aangeboden door hoofdsponsor Beaufort Prefab Skeletbouw en Noordelijke Vastgoed Partners. Kaartverkoop Utrecht FC Groningen speelt zon dag 22 september in het Oosterpark de competi tiewedstrijd tegen FC Utrecht. De voorverkoop start komende maandag bij de TicketBox en de Receptie van FC Gronin gen. Een ClubCard is voor dit duel verplicht. De wedstrijd begint om 1 4.30 uur. Foto's Open Dag Tijdens de Open Dag van FC Groningen is een groot aantal supporters op de foto gegaan met zijn of haar favoriet. Deze foto's kunnen tijdens wedstrijddagen worden opgehaald bij de Sportiek van de Supportersvereni ging FC Groningen. U vindt de Sportiek direct rechts achter de Hoofdin gang. Door de week zijn de foto's tijdens kantoor uren af te halen bij de FC Receptie op het Ooster- parkstadion. FanTour Excelsior FC Groningen speelt zaterdag 14 september de uitwedstrijd tegen Excelsior. Uiteraard rijdt de FanTour naar Rotter dam om groenwit te steu nen. De kaartverkoop voor de niet-verplichte FanTour start donderdag 5 september. De inschrij ving loopt tot donderdag 12 september om 19.00 uur bij de FC Receptie. De prijs voor de busreis en het kaartje is 23 euro. De bussen vertrekken gewoon weer vanaf de Sontweg. De wedstrijd begint om 1 9.30 uur. Supporters De supportersvereniging FC Groningen organiseert vrijdag 1 3 september weer een spetterende bingo. Uiteraard zijn er in het supportershome weer vele prijzen te winnen. Aanvang is 20.00 uur, toegang is gratis voor leden en introducés. Jong Groningen Het team van FC Gronin gen onder-23 is nog ongeslagen in de compe titie. Nadat in de eerste wedstrijd met 3-1 werd gewonnen van Jong Veen- dam, volgde afgelopen maandag een 1-1 tegen Jong De Graafschap. Soe- ris Baidjoe scoorde voor de FC. Door het resultaat staat de ploeg van trainer Gall op de vierde plaats in de Eerste Divisie A. Morgenavond speelt Jong Groningen een bekerwed strijd. Op De Meerdijk is Jong Emmen de tegen stander. Aanvang is 1 8.30 uur. Profcoach Word Profcoach! Schrijf je nu GRATIS in voor de Profcoach Competitie, stel je eigen selectie samen, speel het spel en maak kans op schitteren de prijzen, waaronder een reis naar Brazilië. Ga naar www.hollandcasino- eredivisie.nl. Inschrijven kan tot vrijdag 6 septem ber. (Er staat wat op het spel!) Meer informatie over FC Groningen vindt u op www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 16