MacansOleil fcjnMHS comfour* r-Qansen Vitesse is voor het seizoen 2002-2003 gestart met de introductie van het Vitesse Lustrum Pakket. Enkele honderden supporters van Vitesse hebben inmiddels gebruik gemaakt van het pakket, dat vele voordelen en kortingen biedt. Naast een gratis Ohra Card ter waarde van 20 en het voordeel van gespreide betaling van de seizoenkaart krijgen deelnemers 50% korting op wedstrijden van Vitesse in de Amstel Cup en de UEFA Cup. Maar het pakket is met name interessant omdat men op vertoon van de bijbehorende Vitesse Family Card gebruik kan maken van kor tingen en voordelen van participerende bedrijven uit de Business Club Vitesse- Gelredome. Alle deelnemers hebben onlangs van Vitesse hun digicard, een Familycard in de vorm van een cd-rom, ontvangen en de eerste voordeelcoupons van bedrijven en Club Hotelbon zijn inmiddels naar de deelnemers toegestuurd. "Wij hebben eer der aangegeven dat onder alle deelnemers tijdens thuiswedstrijden van Vitesse ook diverse prijzen worden verloot, met als hoogtepunt een jaar gratis autorijden in een schitterende auto. De prijswinnaar moet alleen zelf tanken. De verloting van de auto zal tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op 19 oktober worden verricht", aldus Vitesse-woordvoerder Frank Huizinga. Maar kijkt u als deelnemer na afloop van iedere wedstrijd eerst even op ons intern tv-circuit of bekijkt u onze internetsite www.vitesseworld.com: misschien staat u er wel bij en kunt u de prijs ophalen. De prijswinnaar van de week wordt in iedere volgende Vitesse Vandaag, dat met ingang van dit seizoen gratis aan elke bezoe ker wordt uitgereikt, vermeld. VERHUUR 3 de Gelderlander totaal wonen Paul van Zeeland' SixFlags Voor ieder één Vitesse Vitesse - Ajax 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 18