KINDERDAGVERBLIJF HORTENZ BV Haardstee 1 1-15/telefnr/fax: 020-4093900/020-4093904 Kikkenstein 176/telenr: 020-4020152 Alexander dumaslaan 7/telefnr: 0612459689 Kinderdagverblijven (kdv): bieden in het algemeen opvang aan kinderen in de leeftijd van 8 weken tot 4 jaar, gedurende de hele dag. Onze kinderdagverblijven zijn gevestigd op Haardstee 1 1-15 en kikkenstein 176. kikkenstein biedt plek aan een verticale groep, dus vanaf anderhalf tot en met vier jaar. En Haardstee biedt plek aan drie groepen, nl. een baby, een dreumes, en een peuter- groep. Naschoolse opvang (nso): biedt opvang aan schoolkinderen na schooltijd, en gedurende enkele te voren vast gelegde vrije dagen en school vakanties, tijdens de zomervakantie zijn wij open. Voor het kind is het een hele verandering als het van de een op de andere dag van de veilige en rustige thuissituatie terecht komt binnen een groep kinderen, vandaar dat de kinderen zich door middel van een gewenningsperiode aan de nieuwe situatie kunnen aanpassen. Op het kinderdagverblijf wordt tussen de middag gegeten. Vaak is er een warm hapje bij of wordt de brood maaltijd in zijn geheel vervangen door een warme maaltijd. Uitgangspunt hierbij is dat de voeding gezond moet zijn. Bovendien houden wij rekening met de eet -en relegie gewoonten van het kind. Na de maaltijd worden tanden gepoetst en kunnen de kinderen naar bed. Elk kind heeft zijn eigen bed. Na het rusten, krijgen iets te eten en te drinken en gaan dan weer spelen. Daarna worden ze opgehaald. U kunt ons bellen voor het maken van een afspraak, om in te schrijven. Tijdens dit gesprek wordt veel informatie uitgewisseld en noteren wij religie, eet en slaapgewoonten van uw kind. Er wordt ook een afspraak gemaakt voor de startdatum, indien die reeds bekend is gemaakt door het bemiddelingsbureau. Daarna, indien het kind aan de beurt is, krijgt de ouder/ver zorger een oproep voor een kennismakings gesprek met de desbetreffende groepsleidster. Dan wordt er ook een dag afgesproken vanaf wanneer het kind mag komen wennen. De hoogte van het te betalen bedrag is afhankelijk van de vorm van opvang, bedrijfplaats, het aantal dagen dat het kind de opvang bezoekt. En is ook afhankelijk van de vorm van de opvangregeling, zoals via werkgevers of de alleenstaande ouderregeling van de Gsd. In beide gevallen via een bedrijf of de GSD regeling, wordt het contract en de betaling geregeld tussen ons en de bemiddelingsbureau. Vanwege het feit dat het kan voorkomen dat er zieke leidsters zijn, zijn wij ook op zoek naar gediplomeer de groepsleidsters, of met een opleiding als ziekenverzorgende, verpleegkundige. U kunt uw sollicitatie kunt u richten aan Hortenz Bv, per adres kikkenstein 176, postcode 1 104 AH in Amsterdam. Contactpersonen zijn mw. tilburg en mw. Josefina

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 22