Colofon De voorzitter aan het woord HFC Haarlem Adres Sportweg 8 2024 CN Haarlem Tel.: 023 - 525 22 33 Fax: 023 - 525 51 33 e-mail: info@fchaarlem.fbo.nl Uitgeverij www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel.: 078 - 639 70 70 Fax: 078 - 639 70 71 e-mail: info@zpress.nl Opmaak Nauta en Haagen, Dordrecht Druk Drukkerij Goos Het is inmiddels vele jaren terug dat er in de stad Haarlem raambiljet ten werden opgehangen waarop als wedstrijdaankondiging Haarlem- Ajax werd vermeld. Nu is dat zover. En binnenkort volgt dan Haarlem-Sparta. Het lijkt erop dat oude Ere-divisie tijden herleven,maar schijn bedriegt. De wedstrijd van vandaag is één van de wedstrijden die deel uit maakt van de oefencampagne van Ajax. Dat Haarlem als tegenstan der fungeert is een uitvloeisel van de samenwerking die beide clubs op 10 maart 2001 aangingen. De wedstrijden die tegen Sparta en Fortuna Sittard in het nieuwe sei zoen zullen worden gespeeld, zijn competitie wedstrijden in de Gouden Gids Divisie. Dus hebben deze drie wedstrijden niets met een comeback van Haarlem in de Ere-divisie te maken. De vraag rijst dan natuurlijk: zou dit nog wel tot de mogelijkheden behoren? Ons antwoord daarop is: waarom niet! Wanneer we naar de sportieve resultaten van het afgelopen seizoen kijken, dan kunnen we vaststellen dat er in alle opzichten vooruitgang is geboekt. Op de ranglijst eindigde Haarlem op de twaalfde plaats, het seizoen 2000/2001 leverde een zeventiende plaats op. Het aantal wedstrijdpunten en het doelgemiddelde werd verbeterd. Verder wer den er een aantal attractieve wedstrijden gespeeld met als hoogte punt de overwinning in de thuiswedstrijd tegen Excelsior. Jammer was dat in periode na de winterstop het vaak goede spel niet voldoende punten opleverde, waardoor we de aansluiting in de strijd om de zevende plaats, die recht gaf op deelname aan de nacompetitie, ver loren. Het gaat er dus om deze stijgende lijn voort te zetten. Wat dit betreft zijn de vooruitzichten voor dit seizoen niet slecht. Behoudens een aantal spelers die niet voldoende gebracht hebben wat er van hun werd verwacht, bleef de jeugdige selectie inclusief de door Ajax gedetacheerde spelers in tact. Als nieuwelingen werden aangetrok ken Atam Koroglu, Nicky Ruijmgaart (beide keepers), Jeroen Ketting en Raphael Supusepa, terwijl Mark van Wonderen via de eigen jeugdopleiding doorstroomt. Met deze selectie zou Heini Otto het seizoen 2002/2003 zijn inge gaan, ware het niet dat hij enkele weken geleden volkomen onver wacht een hartoperatie heeft moeten ondergaan. Gelukkig vordert zijn herstel goed, maar zal het toch nog enige tijd duren voordat hij weer volledig hersteld de technische leiding op zich kan nemen. Als interim coach zal Leo van Veen fungeren. Het samenwerkings verband met Ajax, waar Haarlem zeer content mee is, bood de mogelijkheid om de zeer ervaren ex-voetballer en succesvolle coach vrij te krijgen om tijdelijk de plaats van Otto in te nemen. We wensen u een plezierige voetbalavond toe en hopen van harte u gedurende het seizoen regelmatig tot onze bezoekers te mogen rekenen. Aad Goedhart Voorzitter HFC Haarlem P.S. Alle informatie over Haarlem vindt u op www.hfchaarlem.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 3