UITGERUST? WORD LID VAN DE AJAX KIDS CLUBS JJ juli: Emmen - Ajax ustus: Amsterdam Toernooi nDag ïan Cruyff Schaal) mmlMM. i I l l l V. VOORWOORD Ajax is er trots op u te mogen begroeten bij deze oefenwedstrijd in de voorbereiding op het seizoen 2002-2003. Ajax is niet alleen trots op u, Ajax is - daar staan we met onze Amsterdamse bluf om bekend - ook trots op zichzelf. Want wie is er landskampioen? Ajax! En wie won de Amstel Cup? Ajax! Er wie zorgde voor een sensatie door met zijn tweede team tot de halve finales van de Amstel Cup door te dringen? Ajax! En wie versloeg Liverpool met 3-1 om het Amsterdam Tournament te winnen? Ajax! Amsterdamse bluf? Nee, Ajax staat weer, waar Ajax hoort te staan. Ajax was afgelopen seizoen de beste van Nederland dankzij échte Ajacieden. Vergis u niet, daar rekenen wij bij Ajax uiteraard ook onze voor beeldige captain Cristian Chivu of bijvoorbeeld verdediger-met-Ajax-hart Hatem Trabelsi toe. Maar trots zijn wij bij Ajax zeker ook op de échte Ajacieden die via de jeugdopleiding zijn doorge stroomd: 'een' Rafael van der Vaart, ondanks een knieblessure topscorer met 14 doelpunten, 'een' Johnny Heitinga en 'een' Andy van der Meyde, die zijn debuut maakte in het Nederlands elftal. De Ajax-opleiding gaat ons de komende jaren heel veel plezier bezorgen. Ajax werd namelijk tijdens het seizoen 2001-2002 niet alleen aan de top ster ker. Over de hele breedte manifesteerde Ajax zich zoals Ajax zich pleegt te manifesteren. Ajax 1 van Ronald Koeman werd landskampioen en won de Amstel Cup. Jong Ajax van Jan Olde Riekerink werd landskampioen en drong door tot de halve finale van zowel de Amstel Cup als de Amstel Cup voor tweede elftallen. De A1 van Danny Blind werd landskampioen en die titel was ook weggelegd voor de B1 van Wim Kwakman. Bovendien werden de C1de D2, de F1het derde zaterdagelftal en de veteranen kampioen. Bovendien bereikte Ajax een aantal mijlpalen in de eredivisie, waar geen club aan kan tippen. Sinds de invoering van de eredivisie in 1956 speelde Ajax zijn 2000ste wedstrijd, boekte zijn 1000ste zege en maakte (met dank aan André Bergdolmo) zijn 5000ste doelpunt. Dat Ajax presenteert zich vandaag aan u. Bezig met de voorbereiding op een nieuw seizoen waar in naast de bestaande uitdagingen Ajax zich ook mag gaan meten met de groten van Europa in de Champions League. U beqrijpt vast dat Ajax zich trots voelt. Goed voor u, dat u vandaag naar Ajax komt kijken. Ik weet zeker dat Ajax vandaag zijn uiterste best zal doen om u een aantrekkelijke wedstrijd voor te schotelen. Mag u best een beetje trots op u zelf zijn, dat u daar getuige van bent. Veel plezier vandaag en hopelijk ook nog eens tot ziens in de Amsterdam ArenA bij de thuiswedstrij den van Ajax. Arie van Eijden Algemeen directeur AFC Ajax P.S.: Alle informatie over Ajax - ook over hoe u een wedstrijd van Ajax kunt bezoeken - vindt u od www.aiax.nl Heb je zin om vaker mee te doen aan bijzondere Ajax-activiteiten of kans te maken op een ontmoeting met spelers? Wil je in aanmerking komen voor allerlei voordeeltjes en droom je er ook van om een keer te scoren in een volle Amsterdam ArenA? Ben je niet ouder dan 12 jaar en ben je een echte Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! EXTRA CADEAU! Alleen als je vandaag lid wordt en meteen je contributie (e 16,- per seizoen) betaalt, krijg je niet één maar twee welkomstcadeaus! Naast de bijzondere Ajax Kids Club-cap krijg je ook een videoband met historische Ajax-beelden! s_^vc Lever onderstaande bon in bij de truck van de Ajax Fanshop. Betaal je lidmaatschap en je krijgt allebei je cadeaus direct mee! Ja, ik word Hd van de Ajax Kids Club CU jongen O meisje Favoriete sport: Favoriete Ajax-sp« Hierbij verleent ondergetekende toestemming aan de Ajax Kids Club om, tot wederopzegging, het verschuldigde bedrag af te schrijven van vermeld rekeningnummer. Plaats: Datum: Naam school:. Bank-/gironummer: Naam rekeninghouder: (handtekening ouder/verzorger) Stuur de bon naar: Ajax Kids Club, Antwoordnummer 636,1100 VE Amsterdam (een postzegel is niet nodig)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 1