Als het team O IN DENJANIN AGATA Denjanin Agata (11 jaar) voetbalt voor het eerste jaar bij Ajax en het bevalt hem tot nu toe prima. Hij kan goed verdedigen, maar speelt liever op het middenveld. Met zijn rechterbeen wil het schieten niet altijd even goed lukken, maar met zijn linker is gelukkig niks mis. Denjanin wil profvoetballer worden bij Ajax of Barcelona. Ito F KOMST Volledige naam: Denjanin Mauro Agata. Geboren: 11 november 1991 in Utrecht. Woonplaats: Nieuwegein. Dat is een hele leuke plaats, want er zijn lekker veel voetbalveldjes in de buurt. Broers of zussen: Ik heb één broertje van zes jaar. Hij kan ook heel goed voetballen. Elftal: Ajax Ei met Patrick Ladru als trainer. Het gaat best goed dit seizoen. Eerst verloren we van Omniworld D2, maar vorige week herstelden we ons goed.Toen hebben we namelijk Omni world Di verslagen. Vorige club: Zwaluwen Vooruit in Utrecht. Dit is nu mijn eerste jaar bij Ajax en het bevalt tot nu toe prima. Positie: Linksback en linkshalf. Dat zijn allebei leuke posities, maar toch speel ik liever linkshalf. Dan mag ik namelijk meer aanvallen. Sterke punten: Verdedigen en ik kan heel goed onverwachts naar voren komen. Zwakke punten: Met mijn rechterbeen kan ik niet zo goed schieten. Met links gaat het gelukkig wel prima. School: De Veldrakker, groep 7. Het gaat dit jaar prima, ik haal mooie cijfers. Favoriete vakken: Gym natuurlijk, want dat is ook een soort sport. Aardrijkskunde is ook interessant en verder mag ik graag knutselen. Gerwin Uilen AJAX - FC UTRECHT Vervelendste vakken: Met geschiedenis moetje veel te veel schrijven. Natuur is ook niks aan. Favoriete club: In Nederland is dat natuurlijk Ajax. In het bui tenland vind ik Manchester United goed. Die Engelsen hebben een 'strak' team. Beste voetballer in Nederland: Cristian Chivu. Een goede ver dediger die prima kan koppen. Beste voetballer in buitenland: David Beckham van Manches ter United. Hij heeft niet alleen fantastische vrije trappen, maar ook nog een mooie balcontrole. Idool: Mijn vader, die kan namelijk heel goed voetballen. Mooiste stadion: De Amsterdam Arena. Leuk aan voetbal: Eigenlijk is alles wel leuk aan voetbal. Het is best een hele moeilijke teamsport. Je moet alles kunnen. Goal of voorzet: Voorzet. Dat ik zelf doelpunten maak, is niet zo belangrijk. Het gaat erom dat het team scoort. Andere hobby's: Basketbal. Dat doen we met gym heel vaak en mijn juf zegt dat ik er heel goed in ben. Favoriete tv-programma: Ik kijk heel veel voetbal. Favoriete film: Die zie ik niet zovaak. Favoriete muziek: Rap- muziek. Ja-Rule is heel goed. Slechte muziek: House muziek vind ik niet veel aan. Favoriete boek: Bolke de Beer met avontuur in omnibus. Lekkerste eten: Alles wat mijn moeder maakt. Zij kan heel goed koken. Smerigste eten: Ik lust bijna alles. Wintersport of strandva- kantie: Strandvakantie, want dan kun je ook lek ker zwemmen. Kampioen: Ajax, ze zijn gewoon beter dan PSVof Feyenoord. Droom: Profvoetballer worden bij Ajax of Barce lona. Wat wordt vandaag de uitslag: Ik denk 2-0 voor Ajax. zondag 21 april

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 13