Marc O vermars as voorbeeld M SAM OSEI KUKI COED QM Sam Osei (12 jaar) is snel en passeert makkelijk verdedigers. Het maakt hem niet zoveel uit of hij zelf scoort of een goede voorzet geeft. Hij vindt dat het teambelang voorop staat. De linksbuiten hoopt ooit nog eens bij een grote club in het buitenland te mogen voetballen. TO F KOM ST School: Ik zit dit jaar in VMB01 van het Echnaton College. Het gaat best goed. Favoriete vakken: Ik vind gym, informatiekunde en Engels wel leuk. Voor die vakken haal ik tenminste goede cijfers. Irritantste vak: Wiskunde en verzorging vind ik erg moeilijk. Favoriete club: Internationale. Dat is een hele mooie vereni ging, vooral omdat Christian Vieri er voetbalt. Mooiste stadion: Camp Nou van Barcelona. Beste voetballer in Nederland: Leonardo I. In het Nederlands elftal is Kluivert heel goed. Overmars ook. Hij speelt linksbui ten, net als ik en is daarom mijn voorbeeld. Beste voetballer in het buitenland: Dat is Vieri van Inter. Leuk aan voetbal: Van alles eigenlijk. Het samenspel, scoren van doelpunten en het maken van acties. Goal of voorzet: Maakt me niet zoveel uit. Scoren is leuk, maar als je een goede actie maakt waaruit een doelpunt gemaakt wordt, is dat ook goed voor het team. Andere sporten: Nee, ik voetbal alleen maar. Andere hobby's: Ik mag graag computerspelletjes spelen. Favoriete tv-programma: Dragonball Z is erg leuk. Favoriete film: The One. Favoriete muziek: R&B en rap. Vooral Ja-Rule is goed. Slechte muziek: Kylie Minogue, klassieke muziek en nummers uit de jaren '80 Lekkerste eten: Pizza! Smerigste eten: Spruitjes zijn erg vies. Favoriete boek: Tegenwoordig lees ik niet veel meer. Op de basisschool nog wel, maar nu heb ik wel wat beters te doen. Wintersport of strandvakantie: Strandvakantie, lekker warm. Ik ben nog nooit op wintersport geweest, maar ik ken iemand die gebles seerd terugkwam. Kampioen: Ajax of PSV. Ik hoop Ajax natuurlijk, maar PSV komt steeds dichterbij. Degradatie: Fortuna Sittard en Sparta. Ze zijn helemaal niet zo slecht, maar staan wel erg ver onderaan. Droom: Profvoetballer worden. Eerst bij Ajax, daarna bij een mooie club in Italië, Spanje of Engeland. Wat wordt vandaag de uitslag: Als Koeman z'n beste mannen in het veld zet, moet het wel lukken. Ik denk 2-0 voor Ajax. Gerwin Uilen zondag 17 maart AJAX - SC HEERENVEEN Volledige naam: Michael Sam Osei. Geboren: 25 juni 1989 in Amsterdam. Woonplaats: We wonen in Almere. Broers en zussen: Ik heb geen zussen. Wel een broer van 18 en verder nog een stiefbroer. Hij is ongeveer 24 jaar. Elftal: Ajax Di. Dit is mijn eerste jaar bij deze club. Robin Pronk is mijn trainer. Vorige clubs: SC Buitenboys en Omniworld, allebei in Almere. Positie: Linksbuiten, dat is een leuke plek. Sterke punten: Snelheid, acties maken en verdedigers passeren. Zwakke punten: Schot en overzicht. Ik kan nog niet zo goed over de bal kijken.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 13