Een leven vol voetbal keioaaf! JEFFREY DEKKER Sinds een paar jaar voetbalt Jeffrey Dekker voor Ajax, in de Ei. Daarvoor speelde hij bij SCH en na successen in het eerste van Ajax wil hij naar Barcelona. Nou Camp is zo mooi, daar wil Jeffrey wel iedere week spelen. TOFKOMST Naam: Jeffrey Dekker Geboren: 23 januari 1991 Elftal: Ik zit in de Ei, Patrick Ladru is mijn trainer. Vorige clubs: SCH. Sterke punten: Ik ben heel erg snel en ik kan goed scoren. Zwakke punten: Ik moet mijn kansen beter benutten. Het afwerken op doel kan nog veel beter. School: De Ark Favoriete vak: Tekenen en handarbeid. Ik doe liever iets dan dat ik ergens voor moet rekenen. Vervelendste vak: Begrijpend lezen. Dat is heel erg moeilijk. Maar als het een leuk boek is, is het wel grappig. Ik doe liever andere dingen. Favoriete club: Ajax, want anders zou ik hier toch ook niet voet ballen? Mooiste stadion: Nou Camp in Barcelona. Dat is heel erg groot. Ik ben er al eens geweest en het is heel mooi. Mooiste tenue: Liverpool, dat rode thuisshirt vind ik heel erg gaaf. Beste Nederlandse voetballer: Hij is nu wel geblesseerd, maar Rafael van der Vaart komt heel snel terug en is gewoon de beste. Leuk aan voetbal: Ik vind alles mooi aan voetbal. Trainen en wedstrijden zijn het leukst. Hobby's: Heb ik eigenlijk niet, ik voetbal heel veel. En dat is kei gaaf! Andere sporten: Tennis, maar dat kan ik niet zo goed. Ik kijk er liever naar op de tv. Favoriete tv-programma: Voetballen, daar kijk ik het vaakst naar. Domste tv-programma: Goede Tijden, Slechte Tijden. Ik vind soaps echt heel erg stom. Die zijn toch niet om naar te kijken? Favoriete muziek: Popmuziek en Top-40. Slechtste muziek: Klassieke muziek, van Mozart en zo. Dat is heel erg saai. Favoriete film: Een combinatie van actie en lachen, Scary Movie bijvoorbeeld. Lekkerste eten: Spaghetti. Vies eten: Spruitjes en rode kool zijn echt niet te eten. Lekkerste drinken: Melk, limonade en ijsthee. Vies drinken: Alles waar prik in zit. Cola en zo, dat is heel erg vies. Vakantie: Ik zou wel eens naar Ita lië of Frankrijk toe willen gaan. Daar ben ik nog nooit geweest. Spanje is ook leuk, maar daar ben ik al eens geweest. Kampioen 2002: Ze kunnen wel met de competitie stoppen, want Ajax is veel beter. Ajax wordt kampioen, zeker weten. Degradatie 2002: Die club die nu al onderaan staat, eh, Fortuna Sit- tard. Aanvallen of verdedigen: Aanval len, acties en doelpunten maken is veel leuker dan verdedigen. Goal of voorzet: Als rechtsbuiten krijg ik veel kansen om acties te maken. Maar omdat ik zo snel ben, ben ik soms veel eerder bij de goal dan de spitsen en dan schiet ik de bal er gewoon maar in. Droom: Profvoetballer worden. Maakt niet uit waar. Eerst bij Ajax en dan daarna bij Barcelona. Maar of dat lukt weet ik nog niet. Robin Wubben zondag 10 maart AJAX - DE GRAAFSCHAP

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 13