WINSTWAARSCHUWING! WAARDEVASTGOED HOLLAND Crown Business Center Haarlem I Pas op! Binnenkort doet zich de mogelijkheid voor om jarenlang rendement te maken op een veilige vastgoedbelegging. Via Maatschap WaardeVastGoed Holland IV participeert u in de exploitatie van een drietal volledig en langjarig verhuurde bedrijfscomplexen. Te weten: Crown Business Center Haarlem I (geheel gerenoveerd), Crown Business Center Haarlem II (nieuw te bouwen) en het Zilveren Kruis/Achmea-gebouw te Noordwijk. De waarde van de participaties bedraagt 20.000,- exclusief emissiekosten. De geschatte looptijd ligt tussen 7 en 10 jaar. Als initiatiefnemer, emissionair en beheerder inzake Maatschap WVGH IV treedt WaardeVastGoed Holland BV op. Bij de Nederlandsche Bank is vergun ning aangevraagd op grond van de Wet toezicht beleggingsinstellingen Inschrijving geschiedt zodra de vergunning is verleend. De waarde van uw belegging kan fluctueren. Rende menten in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Kijk op Ik kijk uit. Stuur mij alvast meer informatie over Maatschap WVGH IV. adres postcode plaats telefoon email KO SS Wij waarschuwen vanwege: de looptijd van de huurcontracten 8 -10 jaar geïndexeerd het lage huurdersrisico gespreide branches, soliditeit exploitatierendement gemiddeld 10,7% geprognosticeerd exclusief waardestijging onroerend goed hoge winstpreferentie: 12%! 100% inleg-garantie fiscale transparantie uitstekende locaties, goede bereikbaarheid gunstig non-recourse beding voor participanten uitstekend trackrecord van beheerder Deze bon s.v.p. faxen naar 071 362 25 87. Of in een envelop zonder postzegel naar: WaardeVastGoed Holland BV, Antwoordnummer 11001, 2200 VC Noordwijk.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 28