Ajax-kids op bezoek bij FC Pen Posch Word lid van de Ajax Kids Club, tel.: 020-3111444 of kijk op www.ajax.nl/kidsclub - mmwm WÊSËÈËm Op het veld werden snel de pillonnen klaargezet en toen de stadion speaker de namen van de deelnemers omriep, was het tijd om te beginnen. Jammer genoeg lukte het de Ajax-kids niet om te scoren, maar het leek wél alsof ze hadden gewonnen! Als echte winnaars mochten alle deel nemers een ereronde rond het veld lopen. Als echte profvoetballers namen de Ajax-kids het applaus in ontvangst. Na de ereronde werd er nog een teamfoto gemaakt als herinnering aan deze bijzondere middag. Sergio Rijnders, Frans Pig mans, Robin Marechal en Melissa Reuser waren de "Lucky" kids. Peze kids club-leden waren uitgenodigd om namens de Ajax Kids Club het dribbelspel te spelen in de rust van de wedstrijd FC Pen Posch - Ajax. Om 13.30 uur meldden de vier zich bij het Ecco-stadion in Pen Bosch. Nadat iedereen zich had gemeld, was het tijd om de warming up en de eerste helft te bekijken. Vanaf de familietribune zagen de Ajax-kids hoe Andy van der Meyde de 0-1 op het scorebord zette. Een kwartier voor het einde van de eerste helft was het eindelijk tijd om om te kleden Plotseling gierden de zenuwen bij de deelne mers door hun keel. Het ging nu echt gebeu ren! Pe vier hesen zich in het officiële wedstrijd tenue van de Ajax Jeugd. Schoenve ters werden gestrikt, sokken voor de laatste maal opgetrokken en bij sommigen werd de broek nog een keer extra omgeslagen. Pe spelregels werden door Pen Bosch jeugdtrainer Edwin nog één keer uitgelegd. Ook kreeg iedereen te horen wanneer hij of zij aan de beurt was voor het dribbelspel. Samen met de deelnemers van FC Pen Bosch liep het viertal door de spelerstunnel en ze kwamen niemand minder dan...Ferdi Vierklau tegen! Vooral Robin kon zijn geluk niet op: Vierklau is namelijk zijn favoriete Ajax-speler. Langs het veld moesten de Ajax-kids wachten totdat alle Ajax- en Pen Bosch-spelers weer op het veld waren. Eén Ajacied had de aanwezigheid van de vier Ajax-kids op het veld opge merkt: Ronald Koeman! Pe Ajax- trainer schudde alle deelnemers joviaal de hand. Voor de vier Ajax-kids kon de middag niet meer stuk, of zoals Sergio zei: "hier heb ik nu altijd van gedroomd. Ik wilde zo graag een keertje voor Ajax op het veld staan. Nu is eindelijk mijn droom uitgekomen". I donderdag 7 februari KWARTFINALE AMSTEL CUP

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 15