fanshop.willem-ii.nl Fanshopaanbieding Het Willem II uitshirt voor 22,50 (jr.) en 27,50 (sr.). Verkoop kaarten Willem II - FC Utrecht Voor de wedstrijd Willem II - FC Utrecht op 2 maart start de voorverkoop op 9 februari via ticketbox. Eén kaart per Willem II club- of seizoen kaart. Tombola Bij de horecaverkooppunten kun je van medewerkers van de suppor tersclub een enveloppe met een lotje kopen voor 0,50. Je kunt direct zien of je hebt een prijs hebt gewonnen. Prijzen kunnen worden afgehaald op het kantoor van de supportersclub onder vak M. Openingstijden SSU Je kunt terecht bij de Supporters Service Unit op maandag van 13.00 tot 18.00 uur en op dins dag en donderdag van 17.30 tot 20.00 uur. Ook is de SSU twee uur voor aanvang van iedere thuiswedstrijd open tot een kwartier voor het begin van de wedstrijd. Spelerscontactavond Maandag 18 februari om 20.15 uur kun je samen met spelers en tech nische staf een tafelvoetbalcompe titie spelen in het supporterscafé. Aarzel niet om deze avond te komen, want het belooft een gezellige, spannende en sportieve avond te worden. Uiteraard is er ook gelegenheid om op informele wijze met de spelers een praatje te maken. Goole Maoke Bij de thuiswedstrijd tegen Ajax op 3 februari brengt Kingzine een CD uit 'Goole maoke' met de artiest Ferry van de Zaande. De opbrengst komt ten goede aan de activiteiten voor meer sfeer in het stadion. Willem II - Dinamo Kiev Op vrijdag 8 februari, 20.00 uur speelt Willem II een oefenwedstrijd tegen Dinamo Kiev. Kaartverkoop vanaf 25 januari bij de SSU. Op de wedstrijddag kassaverkoop vanaf 18.30 uur. Prijzen: volwassenen €4,50, kinderen t/m 12 jaar €2,50

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2002 | | pagina 12