interview Als de trainer een beroep op me doet, zal ik zorgen dat ik er meteen sta. En dat gebeurde dit seizoen nog te weinig. Sinds de uitwedstrijd bij NEC eind november is de verdedi ger weer volledig inzetbaar, maar hij moest vooralsnog genoegen nemen met slechts een aantal invalbeurten. Hij speelde vijf minuten mee tegen PSV en FC Groningen en mocht een kwartier voor tijd invallen in de bekerwed strijd tegen Excelsior. "Ik hoop dat daar snel verandering in komt. Ik train hard en wacht op de kansen die ik van de trainer krijg. Meer kan ik niet doen." Heeft hij al het gevoel dat hij al voldoende wed strijdritme heeft opgebouwd na zijn blessure? Touzani: "Als de trai ner een beroep op me doet, zal ik zorgen dat ik er meteen sta. Op de trainingen voel ik dat ik er klaar voor ben, ik weet wat ik kan." Terugslag Hij kijkt met vertrouwen uit naar de wedstrijd van vanmiddag. "We gaan voor de winst, zoals altijd in thuiswedstrijden dus ook tegen Ajax. Ik heb vertrouwen in ons elf tal. We zijn goed op elkaar inge speeld, vormen een hecht team." Dat is ook tijdens de eerste compe Naam: Karim Touzani Geboren: op 11 september 1980 in Amsterdam Positie: Verdediger/middenvelder Clubs: als amateur: DCG en jeugd Ajax 1999-00 FC Utrecht 8-1 2000-01 FC Utrecht 27-0 2001-02 FC Utrecht 7-0 Contract: tot 2004 titiehelft weer gebleken. "Ik vind het zeer positief dat we de lijn van vorig seizoen voort hebben kun nen zetten. We zitten nu in een positie waarin we na de winter stop meedoen om de plaatsen die recht geven op Europees voetbal. Ik denk ook niet dat wij een echte terugslag zullen krijgen. En dat zal vooral na de winterstop heel belangrijk zijn wil je je in de sub top handhaven." 29 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 29