interview periode, zegt Touzani. "Ik miste mooie wedstrijden. Je wilt zo graag spelen en dan mag het niet. Vooral als je ziet dat de ploeg dreigt te verliezen voel je je machteloos als je op de tribune toe zit te kijken. Je wilt wat doen maar dat kan niet." Touzani brak vorig seizoen door bij Utrecht. Aanvankelijk speelde hij regelmatig als middenvelder, maar in de uitwedstrijd tegen Ajax mocht hij in de Amsterdam Arena de plaats van Mitchell van der Eigenlijk wil ik iedere wedstrijd graag spelen Gaag overnemen in de verdedi ging. Met succes. Vanaf dat moment vormde hij samen met Patrick Zwaanswijk het hart van de verdediging. Vandaag treft Utrecht wederom Ajax, de club waarvoor de Amsterdammer acht jaar speelde. Hij doorliep er alle jeugdelftallen, leerde er veel maar speelde nooit in het eerste elftal. Die laatste stap maakte hij niet. Invalbeurten Hij vertok naar Utrecht. Spijt van zijn overgang heeft hij beslist niet. "Utrecht is een fantastische club en ik speel hier op een hoger niveau dan in het tweede elftal van Ajax." Een ontwikkeling die je toch steeds meer ziet bij Ajax tegenwoordig", signaleert hij. "Veel spelers uit de eigen opleiding pro beren het ergens anders. Vroeger dacht je er eigenlijk niet eens over na om weg te gaan." Ziet hij de wedstrijd tegen Ajax als een spe ciale wedstrijd? "Ja, je wilt graag spelen tegen je oude club", zegt hij. "Maar", vervolgt Touzani, "eigen lijk wil ik iedere wedstrijd graag spelen." 25 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 25