van oudsher bekend wor den gemaakt, een belangrij ke wijziging ondergaan. Door ontwikkelingen rond het WCS Profvoetbalgala zijn de nominaties voor het seizoen 2000-2001 dit jaar later als gewoonlijk bekend geworden. Met ingang van volgend seizoen zal het Profvoetbalgala onder aus piciën van de KNVB georga niseerd worden rond de wedstrijd om de Johan Cruijff-schaal. De WCS en de CBV zullen ook dan een belangrijke inbreng in de verkiezing houden. Amstel Cup Dirk Kuijt heeft FC Utrecht voor de kwartfinale van het toernooi om de Amstel Cup gekoppeld aan SC Heerenveen. De Utrecht aanvaller verrichtte de loting bij SBS6. De wed strijd tegen de Friezen staat gepland op woensdag 30 januari 2002. Heerenveen bereikte de kwartfinale dankzij een 0-1 zege bij Roda JC. Nurmela maakte het enige doelpunt. In de competitie haalde Heerenveen de punten in de eerste seizoenhelft voor al in eigen stadion. Ook Ajax (4-1), Feyenoord (1-0) en PSV gingen ten onder (4- 1) bij Heerenveen. Alleen Utrecht won in oktober in het Abe Lenstra-stadion. Na de nederlagen bij NAC, Sparta, Vitesse en AZ behaalde FC Utrecht in Heerenveen de eerste uit- overwinning van het sei zoen. Het werd 1-2 dankzij doelpunten van Tanghe en Jochemsen. Heerenveen speelt buiten het eigen sta dion vooralsnog met min der overtuiging. In de com petitie werd alleen gewon nen van Roda JC (0-2). Vier dagen na de bekerontmoe ting in de kwartfinale komt het elftal van Foppe de Haan overigens weer naar de Galgenwaard, dan voor de competitiewedstrijd. Programma kwartfinales Amstel Cup: Ajax - FC Groningen Ajax 2 - Stormvogels/Telstar FC Utrecht - SC Heerenveen PSV - Feyenoord Fanshop De openingstijden van de fanshop zijn: Dinsdag tot en met vrijdag van 11.00 uur tot 17.00 uur. Zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Op wedstrijddagen is de shop vanaf 13.00 uur geo pend en zal ongeveer een uur na de wedstrijd sluiten. Ook bij avondwedstrijden is de shop uiteraard geopend. Doelpuntenmakers FC Utrecht (18 december) Igor Gluscevic 9 Stefaan Tanghe 8 Dirk Kuijt 4 Dave van den Berg 4 Patrick Zwaanswijk 3 Jean Paul de Jong 2 Arco Jochemsen 2 Tom van Mol 1 Helpdesk De Helpdesk is geopend van maandag tot en met vrijdag (10.00-12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur) Verjaardagskalender 15 januari Stefaan Tanghe (30) 17 januari Patrick Zwaanswijk (27) Kijk voor meer informatie over FC Utrecht op www.fc-utrecht.nl 17 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 17