A J AX Word ook lid Doe mee aan het Indoor Challenge Toernooi Doe mee! www.ajax.nl/kidsclub voor het laatste Ajax Kids Club-nieuws 23 Ook Lucky was vorig jaar van de partij Lijkt het je te gek om mee te doen aan dit speciale zaalvoetbal toernooi en ben je tussen de 8 en 13 jaar? Kijk dan op www.ajax.nl/kidsclub voor het inschrijfformulier of bel 020 - 311 15 16. Het formulier moet zo snel mogelijk bij ons binnen zijn. Meer informatie Kijk voor meer informatie over het Indoor Challenge Toernooi op www.ajax.nl/kidsclub. Seen internet? Bel dan 020 - 311 15 16! Ben jij een grote Ajax-fan, niet ouder dan 12 jaar en wil je alles van Ajax weten? Word dan lid van de Ajax Kids Club. Als lid krijg je: een bijzonder welkomstpakket, met daarin een exclusief welkomstcadeau en de oorkonde van lidmaat schap. Vier maal per jaar ontvang je het Ajax Kids Clubblad en krijg je je eigen clubpas waarmee je korting krijgt bij de Ajax Fan Shop en Ajax Direct. Ook kun je deelnemen aan speciale kids club-acties én je krijgt een uitnodiging voor de jaarlijkse clubdag en nog véél meer! Kijk voor het aanmeldingsformulier op www.ajax.nl/kidsclub. Seen internet? Bel dan 020 - 311 14 44. Vind jij de winterstop ook altijd zo lang duren? Doe dan mee aan het Indoor Challenge Toernooi voor de jeugd! Dit zaalvoetbaltoernooi vindt plaats op zaterdag 19 januari 2002 en is speciaal voor leden van de Ajax Kids Club en/of Supportersvereniging Ajax in de leeftijdscategorie 8 tot en met 13 jaar. Naast het toernooi is er ook een aantal andere activiteiten waar aan je mee kunt doen. Kortom, je hoeft je deze dag geen seconde te vervelen! Dit geldt natuurlijk ook voor je ouders en alle ande ren, die jou komen aanmoedigen. Want voor degenen die niet mee doen, is er genoeg te beleven. Vriendje of vriendinnetje mee? Wil je vriendje of vriendinnetje ook meedoen aan dit toernooi, maar is hij/zij geen lid van de Ajax Kids Club of van de Suppor tersvereniging Ajax? Dan kun je hem/haar gewoon opgeven als jouw introducé. Zoals je weet, hebben leden een streepje voor en zullen leden als eerste worden geplaatst. Het kan dus gebeuren dat je vriendje/ vriendinnetje die geen lid is, niet t- TT I T Team Machlas krijgt de laatste instructies mee kan doen aan het toernooi. Waar en wanneer Zaterdag 19 januari 2002, Sporthallen Zuid in Amsterdam. Kosten De kosten voor leden bedragen fl. 12,50 en niet-leden betalen fl. 20,00. woensdag 19 december AJAX - VITESSE

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 23