hwalbes Elroy van der Hooft (elf jaar) is gescout vanwege zijn goede overzicht. Maar zijn acties zijn ook om van te smullen. Alleen verdedigen, dat ligt hem nog niet zo. ELROY VAN DER HOOFT Volledige naam: Elroy Winston van der Hooft Geboren: Op 20 april 1990, in Zeven. Dat is een plekje in Duits land. Ik heb daar tot mijn zesde gewoond. Elftal: D2, mijn trainer is Maarten Stekelenburg (niet te ver warren met de reservekeeper van Ajax, red). Vorige dub: UDO in Oegstgeest. Sinds dit seizoen speel ik bij Ajax. School: De Springplank, ik zit in groep acht, het laatste jaar. Favoriete vak: Rekenen. Ik kan het wel goed, daardoor wordt het vanzelf leuk. Irritantste vak: Geschiedenis en aardrijkskunde. Ik hou niet van dat gedoe over vroeger. Positie: Rechtshalf. Sterke punten: Acties maken en mijn overzicht. Ik ben ook gescout vanwege het goede overzicht dat ik heb. Zwakke punten: Meeverdedigen. Ik hap te snel naar de bal. Favoriete dub: Barcelona, en in Nederland Ajax. Barcelona is wel een stukje beter dan Ajax. Mooiste stadion: De Arena. Die is lekker groot en heeft een dak, dat vind ik mooi. Beste voetballer in Nederland: Van der Vaart. Hij heeft een heel goed overzicht en scoort vaak. Beste voetballer in het buitenland: Figo. Hij heeft een geweldige trap. Als hij zelf de bal heeft, kan niemand hem afpakken en zijn schwalbes, dat vind ik leuk om naar te kijken. Leuk aan voetbal: Alles, maar vooral het scoren. Ik heb er dit seizoen al zeven gemaakt. Hobby's: Computeren op de Playstation 2. Fifa 2002 speel ik veel. Andere sport: Nee, ik doe alleen voetbal. Favoriete tv-programma: Friends is echt grappig, vooral die met dat kuifje, Joey, vind ik leuk. Favoriete muziek: Top-40-muziek. Laatste CD: Hitzone, daar staat allemaal top-40- muziek op. Slechte muziek: Klassiek, dat vind ik saai. Wit of rood: Allebei natuurlijk, maar als ik toch moet kiezen dan toch maar rood. Doelpunt of voorzet: Dat is ook allebei wel leuk, maar scoren voelt toch het lekkerst. Favoriete film: The Matrix en Hannibal. Ik hou vooral van actie en horror. Lekkerste eten: Patat met biefstuk, en spinazie met pasta en aardappelen. Alleen dat laatste mag niet van mijn moeder, het is altijd óf pasta, óf aardappelen. Smerigste eten: Zure kool en spruitjes. Lekkerste drinken: Aquarius en Ice Tea. Smerigste drinken: Melk. Bij Ajax moeten we wel melk drinken, maar gelukkig hebben ze Vifit, daar zit nog een smaakje aan. Vakantiebestemming: Canari- sche Eilanden. Waarom? Lekker temperatuurtje.een mooi strand en hoge golven. Boek of tijdschrift: Sportweek. Ik lees iedere week alleen alle artikelen die over voetbal gaan. Andere spor ten interesseren me niet zo. Ik heb een hekel aan: Nablijven op school. Gelukkig mag ik dan wel vaak eerder weg, omdat ik naar Ajax moet. Ik heb de pech dat de meester steeds kijkt als ik iets zeg. Mooiste tenue: Het uit-shirt van Barcelona. Waar droom je van: Profvoetballer worden, het liefst bij Barcelona. Wat worden vandaag de uitslagen: Ajax wint met 3-1 van RBC, met twee doelpunten van Van der Vaart en één van Trabelsi. Het tweede krijgt het moeilijker, maar wint toch, met 2-1. Pieter van Klinken woensdag 12 december ACHTSTE FINALE AMSTEL CUP TO F KOMST

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 13