Scoort graag met het hoofd NOURDIN HARMAZI Nourdin Harmazi (tien jaar) heeft het naar zijn zin in zijn eerste jaar als Ajacied. De speler van de Ei vindt een doelpunt maken leuker dan het geven van een assist. ITOFKOMST Ajax Emet staand, vierde van links Nourdin Harmazi, de mascotte van het duel Ajax - FC Twente. Volledige naam: Nourdin Harmazi. Geboren: 7 februari 1991 in Huizen. Elftal: Ik speel in de Ei bij trainer Patrick Ladru. Broers en zussen: Ik heb één zus en één zusje. Ze heten Annissa en Loubna en zijn 13 en 4jaaroud. Vorige club: Zuidvogels in Huizen. Daar voetbalde ik tot vorig seizoen. School: Ik zit op de Montessorischool in Huizen, in groep 7. Ik heb het goed naar mijn zin. Favoriete vak: Rekenen. Daar ben ik goed in en dat kan ik ook snel. Irritantste vak: Geschiedenis vind ik erg saai. Positie: Linksbuiten of op tien. Ik sta meestal linksbuiten. Sterke punten: Acties maken. Ik ben erg snel. Ik kom daardoor vaak langs mijn tegenstander. Daarnaast zijn mijn voorzetten ook goed. Zwakke punten: Mijn rechterbeen. Ja, ik ben links. Ik train veel met rechts.Thuis probeer ik bijna alles met rechts te doen. Favoriete dub: Ajax. Ik was altijd al voor Ajax, ze kunnen goed voetballen en het is een leuke club. Mooiste stadion: De Arena. Vooral het dak vind ik mooi. Beste voetballer in Nederland: Rafael van der Vaart. Waarom? Dat weet ik niet. Misschien wel omdat hij heel compleet is. Beste voetballer in het buitenland: Zinedine Zidane. Hij kan ontzettend veel trucjes en maakt ook nog goeie acties. Leuk aan voetbal: Eigenlijk alles wel. Maar toch vooral het bezig zijn met je eigen team. Hobby's: Op school hebben we een ping-pong-tafel. Dat doe ik veel. En ik zwem graag. Andere sport: Ik zit niet bij een vereniging, maar ik zwem dus I vaak, en pingpon gen ook. Favoriete tv-program- ma: Dragonball Z en Dexter. Actie en hu mor, daar hou ik wel van. Daarnaast kijk ik veel voetbal op tv. Favoriete muziek: Rap en R&B. Snoop Dog en Nelly vind ik de beste. Laatste CD: Ik heb er de laatste tijd niet zo veel meer gekocht. Ik denk dat de CD van Snoop Doggie Dog de laatste is geweest. Slechtste muziek: Rock, daar hou ik hele maal niet van. Afwassen of afdrogen: Afwassen. Dan heb je tenminste water. Af drogen vind ik niet leuk. Mijn kamer is ook vaak een zooi. Gelukkig wil mijn zusje wel eens helpen opruimen. Beste film: Ik ben een echte filmgek. Ik ga zo'n drie keer per maand naarde bioscoop. Charlie's Angels vind ikde beste film. De laatste die ik gezien heb is 'Als kat en hond', een film over katten die het opnemen tegen honden. Lekkerste eten: Spinazie en patat. Smerigste eten: Weet ik niet eigenlijk. Nee, dat is niet omdat ik alles lekker vind, want ik lust niet zo veel. Het wordt dus moeilijk kiezen. Lekkerste drinken: Sinaasappelsap en AA-Drink. Smerigste drinken: Alles waar te veel prik in zit. Vakantiebestemming: Ik ben de afgelopen zomer naar Six Flags geweest en naar nog een hoop pretparken, dat was wel leuk. Als landen lijken mij Spanje en Frankrijk wel leuk. Ik ben er nooit geweest, maar reed er langs op weg naar Marokko. Boek of tijdschrift: Ik hou van spannende boeken. Alleen lees ik nu vooral voetbalboeken. Ik ben bezig met Snelle Jelle in de spits. Voorzet of doelpunt: Een doelpunt. Vooral één met mijn hoofd. Ik kan vrij goed koppen. Mooiste tenue: Ajax-uit. Kampioen: Ajax. Degradatie: RKC Waalwijk. Waar droom je van: In de Arena te spelen. Wat wordt vandaag de uitslag: Een simpele 3-0-overwinning. Twee doelpunten van Van der Vaart en één van Mido. Pi eter van Klinken [woensdag 28 november |AJAX - FC TWENTE

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 13