WOBA -Voor al uw ontruimings werkzaamheden- Tijd voor kwaliteit Woning Onderhouds Bedrijf Amsterdam "van plafond tot plavuis, in het verwijderen zijn wij thuis" Clean Concepts Facilitair Landsmeerderdijk 68 1035 PX Amsterdam GSM: 0653271355 Fax: 0204931649 E-mail: info@woba.nl Belt u ons gerust voor informatie of een vrijblijvende prijsopgaaf Heeft u dat ook wel eens, een zolder, kelder, woning of bedrijfsruimte vol met oude troep, en u weet niet wat u er mee moet doen? Geen nood. want dan belt u ons! Onze diensten zijn van allerlei aard, zo verwijderen wij: Komplete inboedels Keukenblokken en badkamers (incl. tegelwerk) Alle wand en plafond bekledingen Alle soorten vloerbedekkingen (incl. lijmresten), parketvloeren, kurkvloeren en plavuizen Indien nodig worden de vloeren ook geëgaliseerd U ziet aan de opsomming hierboven dat wij in alles thuis zijn vandaar ook ons motto: Concepts FACILITAIR Hoe kan ik mijn klanten nog beter bedienen? Waarmee kan ik mijn huidige kwaliteit verhogen en hoe breng ik dat in verhouding met mijn budget? Clean Concepts Facilitair kan u daar uitstekend mee van dienst zijn. De werkwijze van Clean Concepts Facilitair is er op gericht dat kostbare tijd vertaald wordt naar winst voor uw organisatie. Dit doen wij door resultaat te garanderen voor uw schoon maak-, catering- en beveiligingsdiensten. Voor ons geldt dat wij niet zelf gaan schoonmaken, cateren en beveiligen. Voor ons geldt dat wij voor en namens u dit proces beheren en beheersen. Wij zijn met onze expertise en invloed op de markt, niet. alleen in staat om voor u altijd een geborgde kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten te garanderen, maar u krijgt ook tijd voor kwaliteit. Kortom: u kunt zich richten op dat waar u echt het beste in bent. Kijk voor meer informatie op www.cleanconcepts.nl of bel Clean Concepts Facilitair te Amsterdam tel. 020 77 00 527 (vraag naar Serge JanssenDaalen) We Serve for your Protection SOMMIGE TEAMS VERLIEZEN NOOIT Als beveiligingsemployé ben je verantwoordelijk voor de veiligheid van velen. Geen gemakkelijke taak. Alleen winnaars zijn goed genoeg. Mensen die met 1-0 geen genoegen nemen. To Serve Protect heeft een perfect team beveiligingsemployés. De beste in de divisie. Natuurlijk zegt elke trotse coach dat over zijn team. Maar wij maken het waar. Elke keer weer. Gooi eens een balletje bij ons op. 0297-266243 objectbewaking evenementenbeveiliging horecabeveiliging persoonsbeveiliging Kerkvaart 1B, 3641 EN Mijdrecht www.toserveandprotect.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 18