Ajax-Kids met korting naar de film Word lid A J AX Wil jij ook in aanmerking komen voor allerlei Kids Club-voordeeltjes? Word dan lid van de Ajax Kids Club en bel 020 - 311 14 44 (optie 2) of kijk op www.ajax.nl/kidsclub voor het aanmeldingsformulier. www.ajax.nl/kidsclub voor het laatste Ajax Kids Club-nieuws 1. 2. 3. 23 Leden korting* Pathé Arena geeft alle leden van de Ajax Kids Club fl. 2,50 korting op een kaartje voor deze film. Om de korting te krijgen, hoef je alleen je clubpas te laten zien bij de kassa van Pathé Arena, Arena Boulevard 600, Amsterdam Zuid-Oost. Maak kans op het unieke "Jimmy Grimble" shirt! Om kans te maken op dit bijzondere shirt hoef je alleen de volgende vragen te beantwoorden en ons te vertellen wat je van de film vond. Onder goede inzenders wordt het unieke "Jimmy Grimble" shirt verloot. Mail je antwoorden én je mening naar jimmygrimble@parkjunior.nl. Vermeld in je e-mail wel je naam, adres en je lidnummer. Let op; je maakt alleen kans op het shirt als je de vragen goed beantwoord én je mening over de film geeft. De korting krijg je alleen bij Pathé Arena (niet bij een ander Pathé theater). Korting wordt alleen gegeven op vertoon van je clubpas. Heb je nog geen clubpas? Bel dan met de Ajax Kids Club, tel.: 020 - 311 14 44. Jimmy is een echte voetbalfan, wat is zijn favoriet voetbalclub? Van wie waren de "magische" voetbalschoenen en zijn het wel echte wondersloffen? Wie scoort het winnende doelpunt in de finale? Is dit de gemene 'Kanjer' Gordon of Jimmy? Wil je weten wanneer de eerste matineevoorstelling begint of andere aanvangstijden? Kijk dan op www.pathe.nl. Op 18 oktober jongstleden is de voetbalfilm "There's only one Jimmy Grimble" in première gegaan. Deze superfilm gaat over de Engelse Jimmy Grimble die maar één droom heeft: profvoetballer wordenl Het enige probleem hierbij is dat hij geen bal meer raakt als iemand naar hem kijkt. Van een geheimzinnig vrouwtje krijgt hij een paar oude voetbal schoenen waarmee hij de sterren van de hemel zal spelen, tenminste dat zegt ze. Of dat echt zo is en of Jimmy ooit een profcontract krijgt aangeboden, kom je alleen te weten als je de film gaat bekijken! zondag 28 oktober AJAX - WILLEM II

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 23