JERMANO LO-FO-SANC 3m F KOM ST Heeft de snelheid Volledige naam: Jermano Lo-fo-sang Geborenm novemberig9i in Amsterdam Woonplaats: Amsterdam Elftal: Ik speel dit seizoen in de Ei. Mijn trainer is Patrick Ladru. Broers en zussen: Ik heb één broertje van vier jaar: Jamal. Vorige clubs: Ik heb twee jaar bij TOS Ac tief gespeeld. Dit is mijn derde jaar bij Ajax. Hiervoor speelde ik in de F2 en de E2. School: Basisschool Mobiel, ik zit in groep zes. Leukste vak: Rekenen en tekenen. Vervelendste vak: Taal, dat vind ik saai. Lezen vind ik wel leuk, alleen schrijven en spellen niet. Positie: linksbuiten of spits, die laatste plek vind ik het leukst want dan kan ik veel scoren. Sterke punten: Ik ben héél snel en heb een goede techniek. Zwakke punten: Mijn rechterbeen is niet zo goed en daarom ben ik er extra op aan het trainen. Thuis schiet ik dan tegen een muunlinks-rechts-links-rechts.Jkhebook moeite om hoge ballen aan te nemen, dan stuitert de bal vaak van mijn voet. Favoriete club: Ajax. Toen ik zes jaar was, zei ik al tegen mijn moeder dat ik bij Ajax wilde spelen. Mooiste stadion: De Kuip en de Arena. Lang geleden was ik een keer in de Kuip en toen dacht ik: daar wil ik ooit spelen. Later zei ik dat ik liever naar Ajax wilde. Beste voetballer in Nederland: Wam- berto, hij is snel en heeft mooie trucjes. Als ik een wedstrijd van Ajax zie, let ik altijd extra op hem. Beste voetballer in het buitenland: Ronaldo, ik hoop dat hij snel weer gaat spelen. Ik probeerde altijd zijn trucjes na te doen, maar het lukte me nooit. Leuk aan voetbal: Mijn vader en moeder hielden ervan en daarom ben ik, net als mijn moeder, ook gaan voetballen. Ze was erg rap. Ik denk dat ik mijn snelheid van haar heb. Hobby's: Voetbal en computeren. Ik heb thuis een Playstation en speel graag het racespelletje Driven. Andere sporten: Ik zwem veel en houd ervan om naar autoracen te kijken. FavorieteTV-programma: Kippevel,dat is een programma met alleen maar enge dingen. Zo was er eens een man die opeens in Michael Jackson veranderde. Favoriete muziek: Ik houd van top 40- muziek en van R&B. Beste CD: De nieuwe CD van Usher en Bici Poekoe, dat is Surinaamse muziek. Slechte muziek: Opera, dat vind ik saai. Afwassen of afdrogen: Afwassen vind ik leuk. Ik houd ook van opruimen. Soms gooit mijn broertje al mijn spullen op de grond en dan moet ik alles opruimen als ik van de training terugkom. Beste film: Ik vind komedies leuk. Lekkerste eten: Spaghetti en macaroni. Smerigste eten: Bloemkool en spruitjes. Thuis krijg ik het nooit want mijn moeder lust het ook niet. Mijn oma maakt het jammer genoeg wel eens. Ze woont bij ons aan de overkant. Lekkerste drinken: AA drink en Extran. Smerigste drinken: Melk, daar moet ik soms zelfs van braken. Vakantiebestemming:Surinameen Spanje. Afgelopen zomer waren we in Caiella. We hadden een hotel met zwembad waar we iedere ochtend in zwommen. Boek of tijdschrift: Vooral grappige boe ken. Op school lees ik altijd Kippevel- boeken. Soms ook de Donald Duck. Hekel aan: Schilderen. Voorzet of doelpunt: Ik geef liever een voorzet want ik wil ook iemand anders een kans geven. Mooiste tenue: Het Ajax-uittenue. Kampioen: Ajax, Feyenoord wordt tweede. Degradatie: NAC, ik houd niet van die club. Waar droom je van: Om in de Arena voor Ajax te spelen. Wat wordt de uitslag van Ajax-Willem II: 3-0 voor Ajax met doelpunten van Wam- berto, Ibrahimovic en Van der Meyde. Daan Schippers

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 13