3-
STAND KPN EREDIVISIE
PROGRAMMA KPN EREDIVISIE
1.
Ajax
6
5
1
0
16
13-3
2.
Vitesse
7
4
3
0
15
8-2
Feyenoord
6
4
1
1
13
13-2
4-
SC Heerenveen
6
3
2
1
n
13-4
5-
Willem II
6
3
2
1
11
11-7
6.
RKC Waalwijk
7
3
1
3
10
8-5
7-
De Graafschap
7
3
1
3
10
10-9
8.
AZ
7
3
1
3
10
00
óo
9-
FC Den Bosch
7
2
3
2
9
10-9
10.
FC Utrecht
7
3
0
4
9
10-9
n.
FC Twente
6
2
2
2
8
8-9
12.
NEC
7
2
2
3
8
7-11
13-
NAC
6
2
1
3
7
9-14
14-
PSV
7
2
1
4
7
10-15
15-
FC Groningen
7
2
1
4
7
8-14
16.
Sparta
7
1
3
3
6
5-13
17-
Fortuna Sittard
7
1
2
4
5
5-13
18.
Roda JC
7
1
1
5
4
6-14
DINSDAG 9 OKTOBER
ZATERDAG 13 OKTOBER
NAC - Roda JC
Fortuna Sittard - Sparta
RKC Waalwijk - De Graafschap
RKC Waalwijk - Ajax (Canal+)
FC Twente-Willem II
SC Heerenveen - AZ
AZ - PSV
WOENSDAG 10 OKTOBER
ZONDAG 14 OKTOBER
Ajax - NEC
NEC - Vitesse
RKC Waalwijk - De Graafschap
NAC - FC Den Bosch
SC Heerenveen - FC Utrecht
Feyenoord - FC Groningen
VRIJDAG 12 OKTOBER
FC Utrecht - Willem II
Roda JC - PSV
De Graafschap - FC Twente
GELE KAARTEN AJAX
John Heitinga
2
HatemTrabelsi
1
Ferdi Vierklau
1
Tim de Cler
1
RODE KAARTEN AJAX
Hatem Trabelsi
i
TOPSCORERS AJAX
Rafael van der Vaart
5
Mido
2
Wamberto
2
Zlatan
2
Van der Meyde
1
Machlas
1
GELE KAARTEN NEC
Peter Wisgerhof
2
Mike Zonneveld
2
Patrick Ax
1
Frank Demouge
1
Danny Hesp
1
Jeffrey Leiwakabessy
1
Marchano Schultz
1
Jarda Simr
1
ZicoTumba
i
RODE KAARTEN NEC
Marchanno Schultz
1
Mike Zonneveld
i
TOPSCORERS NEC
Frank Demouge
i
Giorgi Hristov
1
Stefan Jansen
1
ZicoTumba
1
Peter Wisgerhof
1
Wedstrijdmascotte Tim Receveur
poseerde voor de aftrap van Ajax-
Sparta met zijn favoriet Mido.
Andy van der Meyde wordt gestuit door Roy Beukenkamp.
Later zou de Ajacied de doelman van FC Groningen in de lucht
verslaan en voor 1-3 zorgen.
STAND EREDIVISIE
LANDELIJKE A-JEUGD
PER 1 OKTOBER
1.
Feyenoord
7-21
2.
Ajax
7-19
3-
Vitesse
7-18
4-
FC Twente
7-15
5-
PSV
7-12
6.
Willem II
7-12
7-
SC Heerenveen
6-9
8.
NEC
6-7
9-
ADO Den Haag
7-7
10.
FC Utrecht
5-5
n.
Sparta
6-4
12.
SC Feyenoord
7-3
13.
Fortuna Sittard
6-0
14.
Stormvogels Telstar
6-0
STAND BELOFTENCOMPETITIE
PER 1 OKTOBER
i.
Ajax
3-7
2.
Vitesse
3-6
3-
SC Heerenveen
3-6
4-
FC Twente
4-6
5-
FC Utrecht
2-4
6.
Feyenoord
1-3
7-
AZ
2-3
8.
Sparta
3-3
9-
Excelcior
3-3
10.
PSV
2-1
11.
Willem II
2-1
12.
NAC
3-0
woensdag 10 oktober
AJAX - NEC