Ajax-Kids scoren bij FC Twente Word lid AJAX www.ajax.nl/kidsclub voor het laatste Ajax Kids Club-nieuws zondag 23 september AJAX - SPARTA Wil jij ook kans maken om uitgenodigd te worden voor leuke Ajax Kids Club-activiteiten of wil jij ook wel eens scoren in de Amsterdam Arena? Word dan lid van de leukste club van Nederland en vraag zo snel mogelijk het aanmeldingsformulier aan en bel 020 - 311 14 44 (optie 2) of kijk op www.ajax.nl/kidsclub. Alle kinderen moesten proberen zo snel mogelijk om de pilonnen te dribbelen en de serie af te maken met een schot op het doel. Het Ajax- viertal was erg succesvol want elke schot op het doel was raak! De Twente-kids deden het ook heel goed en ook zij scoorden alle punten. Beide teams eindigden gelijk! Na afloop van deze Shoot Out mochten de Twente en de Ajax-kids een ere- ronde lopen rond het veld en het applaus van het publiek in ontvangst nemen. Het was een fantastische avond en een hele bijzondere belevenis om op het veld bij FC Twente te mogen staan. Zaterdag 8 september was het zover, de allereerste "uitwedstrijd" van de Ajax Kids Club. Vier 'lucky' leden gingen op bezoek bij de kids club van FC Twente. Het was een bijzondere avond want de Ajax Kids Club mocht meedoen aan de nieuwe activiteit in de rust: de Shoot Out. Ajax Kids Club-leden Niels Bijen, Guido Jebbink, Kevin Kamphuis en Danny Girjasing moesten zich om 18.30 uur melden in het "Proathoes" van het Arke Stadion. Na een hartelijke ontvangst door de FC Twente Kids Club was het tijd voor het viertal om het Ajax-tenue aan te trekken. Nadat ze zich hadden omgekleed, volgde een korte instructie over de spelregels van de shoot out en mochten ze plaats nemen op de tribune om de eerste helft van de wedstrijd FC Twente - Ajax te kijken. De eerste helft vloog om want ineens stonden de vier samen met de Twente-kids in de catacomben van het Arke Stadion. In de hal bij de kleedkamers moest er even worden gewacht, maar dat vonden de Ajax-kids absoluut niet erg want de hele Ajax- selectie kwam langs! Iedere Ajax-speler was aangenaam verrast om het viertal in Ajax-tenue te zien staan. De succeswensen van de Ajax- selectie waren natuurlijk van harte welkom.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 23