Went aan TIM RECEVEUR Tim Receveur (10 jaar) is de aanvoerder van de Ei. Hij scoort veel, zolang hij maar op de mid-mid staat. Tegenwoordig staat hij echter voorstopper, maar daar is hij niet ontevreden mee: „Het wordt steeds leuker." Izondag 23 september [AJAX - SPARTA Volledige naam: Tim Pieter Charles Receveur. Geboren: Op 30 juli 1991 in Amersfoort. Woonplaats: Ik woon nog steeds in Amersfoort. Elftal: Ik zit in de Ei. Mijn trainer heet Patrick Ladru. Vorige clubs: Ik zat bij AG Quick in Amersfoort. Het eerste heeft nog tegen Barcelona gespeeld met onder anderen Overmars in het team. Barcelona won met 10-0. School: Ik zit op het ASV, dat staat voor Amersfoortse School Vereniging. Nu zit ik in groep zeven. Het is wel leuk hoor. We hebben tenminste een aardige meester. Favoriete vak: Natuurlijk gym. Van de werkvakken vond ik vroeger rekenen het leukst, maar nu zijn de sommen te groot en moet ik veel schrijven.Taal vind ik nu daarom leuker. Irritantste vak: Ik hou niet van natuur, aardrijkskunde en geschiedenis. Positie: Ik speel op de mid-mid en als voorstopper. De laatste tijd wat vaker voorstopper. Eerst vond ik dat niet zo leuk, maar na een paar keer werd het leuker. Sterke punten: Acties maken! En open draaien als ik de bal van rechts krijg en dan doorspeel naar links. Aanvallen kan ik ook goed. Maar omdat ik nu vaker voorstopper ben, kan dat niet meer zo vaak. Zwakke punten: Eigenlijk alles. Ik moet namelijk altijd alles beter kunnen, ik ben nooit uit geleerd. Favoriete club: Ajax, al heel mijn leven. Feyenoord vind ik de stomste club van de hele wereld. Mooiste stadion: De Arena. Het gras is dan wel niet zo goed, maar dat wordt het vast wel. Beste voetballer in Nederland: Rafael van der Vaart. Hij gaat altijd door en wil altijd winnen. Heb je de wedstrijd tegen Feye noord gezien? Dat bedoel ik, zoals hij toen vocht bij balver lies, hartstikke mooi. Beste voetballer in het buiten land: Dat zijn er meerderen. De spelers van Manchester United, zoals Beckham en Van Nistel- rooij. En Litmanen is altijd al een favoriet van me geweest. Leuk aan voetbal: Alles. Een lekker groot veld,bezigzijn met de bal en het samenspelen. Als je wint doe je dat samen, maar ook als je verliest. Hobby's: Tennissen vind ik leuk. En Nintendoën. Ik heb net een nieuwe Gameboy Advanced. Hooghouden is ook tof. Mijn re cord op gympen en met mijn eigen bal is 1148 keer. Met voet balschoenen en een Ajax-bal kan ik het 355 keer, maar ik ben aan het oefenen. Favoriete tv-programma: Ik kijk na het eten altijd naar Cartoon Network. Favoriete muziek: Ik luister niet zoveel muziek.lkvind Def Rhymz wel raar en grappig tegelijk. Laatst gekochte cd: De laatste cd heeft mijn broer voor me ge brand. Er staan allemaal popu laire hits van nu op. Wit of rood: Rood, dat is ook mijn lievelingskleur. Favoriete film: Big Mama's House. Maar James Bond is ook heel goed. De laatste drie met Pierce Brosnan heb ik al heel vaak gezien. Favoriete eten: Spareribs met friet. Maar kip lust ik ook graag. Ik hou ervan een vieze mond en vieze handen te krijgen van het kluiven aan je eten. Minst lekkere eten: Al die oude dingen,zoals boerenkool en hutspot. Lekkerste drinken: Water,Taksi, Fristi en Cola. Smerigste drinken: 7-Up. Ik lust van prik alleen cola en sinas. Vakantieland: Ik ga altijd naar Frankrijk, dat vind ik wel mooi. Ik zou ook wel eens naar de Canarische Eilanden willen. Volgend jaar gaan we met Ajax naar Italië om daar een toernooi te spelen tegen ploegen als Parma en Juventus. Boek of tijdschrift: Enge boeken zijn het leukst, vooral die van L.L.Stine.Oua tijdschriften lees ik de VI en de Ajax Life, hartstikke leuk dat ik er laatst in stond. Andere sporten: Alleen tennis. Ik train niet meer, maar heb nog een pasje zodat ik wel kan spelen. Hekel aan: Opruimen. Als mijn moeder zegt dat ik dat moet doen, is het drie dagen later nog niet gedaan. Voorzet of doelpunt: Een mooie actie. De bal aannemen, tussen twee man door, richting een hele grote keeper van de D-pupillen en dat er dan iemand op links meekomt die hem er in kan tikken. Maar als ik een heel mooi doelpunt kan maken, is dat ook goed. Mooiste tenue: Ik vind rooie shirts en witte broeken het mooist, zoals bij Arsenal. En dat van Ajax is ook heel mooi. Kampioen: Ajax, alleen jammer van het verdedigende spel, maar misschien komt dat wel weer goed als alle spelers fit zijn. Degradatie: Fortuna Sittard, denk ik. Waar droom je van: Een contract van Ajax krijgen. Wat wordt vandaag de uitslag: Het wordt makkelijk vandaag. Ajax wint met 6-0.9-0 wordt het niet meer, dat was te goed. Pieter van Klinken

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 13