Een bekend gezegd luidt: neem het voor wat het waard is SN? 63 procent van de bezoekers van de website van een ochtendblad ziet Feye- noord kampioen worden van Nederland Bravo! H Slechts 23 procent tipt PSV K 8 procent zet zijn geld op Ajax t€ Voorlopig houden ze het er in Amsterdam op dat dit soort publiek niet de mees te kennis in huis heeft wanneer het over voetbalzaken gaat. K Vanuit Amsterdams oogpunt bezien is dit begrijpelijk §e In Rotterdam wordt die prognose echter heel anders uitgelegd ts Wat weer net zo logisch is Ach ja, de competitie is weer begonnen Carlo l'Ami verde digde bij Excelsior het doel al weer in het AmstelCup duel met Kartwijk Bij die club deed zijn broer Antoine mee 8<£ Nooit geweten dat Carlo nog een broer heeft §*s Hij heeft nooit iets gezegd Servaas trouwens ook niet K Oud NAC-keeper John Karelse werd na een mis lukt Engels avontuur genoemd als de man die het derdekeeperspro- bleem bij Feyenoord zou komen oplossen 8« Maar Karelse vroeg te veel Karelse is een Zeeuw S*'-: En die ben zuunig K Nadat Henk van Stee in Alkmaar had laten weten dat Oscar Moens zijn eerste keeper wordt, had Henk Timmer er wel oren naar om als derde keeper naar Rotter dam te komen §*s Feye noord had haast Vorige week vrijdag 17 augustus moest de spelerslijst naar de UEFA SK Timmer werd tweede keeper IK Weet je nog dat ze bij PSV waren ver geten de naam van Van Nisteirooij naar Nyon te e-mailen? É>S Zegt Van Gaal Bobby Petta speeltijd toe, begeeft zijn hamstrings het tijdens de training die aan de wedstrijd vooraf ging if Naar verluidt is de ex- Feyenoorder er vier a zes weken mooi zee 8f Petta speelde afgelopen woensdag dus ook niet met Celtic mee tegen Ajax §f Het beste er maar mee. Bobby Steve Laybutt is tot november ver huurd aan Lyn Oslo -Sc Met deze Noorse club heeft Feyenoord een samenwerkingsverband K; Trainer Bert van Marwijk kon Laybutt bij Feyenoord geen plaats bij de beste achttien garanderen Het duo Isra el - Schoenmaker doet het bij ADO Den Haag niet verkeerd: If Sparta - ADO - Den Haag 0-1 en Dordrecht'90 - ADO Den Haag 1-2 ,K: In zijn zenuwen zei Sparta's nieuwe perschef René Basti- aanse na afloop van Sparta - FC Den Haag het volgende: "Ik geef nu eerst graag het woord aan ADO Den Haag-trainer Rinus Michels" H De met Rinus Michels bedoelde Rinus Israel: "Dat vind ik een zware belediging." tsi Pierre van Hooijdonk was niet de eerste Feyenoor- der die een strafschop tij dens zijn competitiede buut miste 'K Ronald Koeman gaf in 1995 het voorbeeld !K De tegen stander was Vitesse en Raimond van der Gouw stond in het doel Sc Jorien van den Herik is een paar weken voor zaken in het buitenland Hij mist hierdoor bij voorbeeld Feyenoord - Ajax H Dan hoeft-ie van daag ook niet zo vroeg zijn bed uit H Maar hij zal er toch wel uit zijn, want Jorien staat bekend als een vroege opstaander Bij de loting van de Champions League was de voorzitter donderdag evenmin aanwe zig STADION SPORTNIEUWS 3/200I 35

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 37