Rijnsburgse Boys - Ajax Hartelijk welkom op sportcomplex 'De Middelmors'. Bij deze eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen treft de spelersgroep van trainer Wim Schaap direct al een tegen stander van formaat: Ajax. Wij zijn blij en trots de rood-witte formatie van trainer Co Adriaanse hier te kunnen ontvangen en wij heten hen van harte welkom. Uiteraard ook welkom aan het Bestuur van de Amsterdamse topclub, het arbitrale trio, de pers en alle bezoekers. Wij hopen dat na afloop de beide coaches tevreden terug zullen kijken op de gespeelde wedstrijd, dat de toeschouwers een bijzonder leuke wedstrijd hebben gezien en dat dus iedereen na afloop met een meer dan een goed gevoel huiswaarts keert. Ajax is al enige weken in training. Vandaag staat de laatste oefen wedstrijd op het programma, voordat volgende week in de voorronde van de Champions League de confrontatie wordt aangegaan met de Schotse kampioen Celtic. Er werden een groot aantal oefenwedstrijden gespeeld met als beste resultaat de 3-1 overwinning op Liverpool in 'The Amsterdam Tournament 2001', afgelopen zaterdag. Helaas voor Co Adriaanse, en alle voetbal liefhebbers, raakte afgelopen maandag aanvoerder en één van de meest belangrijke spelers, Tomas Galasek geblesseerd. Hij zal, naar het zich laat aanzien, zeker 6 weken uitgeschakeld zijn. Een forse streep door de rekening in de voorbereiding op de komende voorronde wedstrijden en de start van de competitie. Rijnsburgse Boys is nog geen week in training. Trainer Wim Schaap, die dit seizoen voor het eerst bij Rijnsburgse Boys werkzaam is, mist vanwege een blessure nog steeds Martin den Haan. Gelukkig zit er vooruitgang in zijn genezing en zal hij binnen afzienbare tijd weer op het trainingsveld staan om aan zijn come-back te werken. Verder zijn afwezig door vakanties Berry Charité en Tesso de Munck. Alle andere spelers zijn fit en dus beschikbaar. Van de nieuwe spelers zitten vandaag Roy Kappenburg, Remco de Graaf, Wesley Slingerland, Alex Redel, Mare 1 augustus 2001

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 1