Het moet een feest worden. Algemene gegevens S.V. VAASSEN Opgericht 12 juni 1920 Sportpark de Kouwenaar Tel. 0578-572285 Fax 0578-570004 Postadres Boxhofstede 32 8171 KB Vaassen Oplage 3000 Redactie Clubblad Bianca de Weerd Wim Veendorp Jan Proper Email clubblad@svvaassen.com Advertentie-exploitatie Johan Vunderink 06-53789981 Druk Manuel Graphics Herman Volkerink Fotografie S.V. Vaassen/AFC Ajax Het moet een feest worden vandaag. Een feest voor SV Vaassen, een feest voor de Vaassenaren en iedereen uit de wijde omtrek, een feest voor AFC Ajax en voor de sponsors van de wedstrijd.Voor de Vaassenaren is het duidelijk. Inmiddels is het al weer een hele tijd geleden dat er een wedstrijd van nivo gespeeld werd in het dorp. Dat was in augustus 1973, de wedstrijd tegen Barcelona. De voor SV Vaassen legendarische voorzitter Dolf Messner samen met public relation goeroe Piet Schreurs zorgden voor die onvergetelijke happening. Zij deden het met zijn tweeën en wij hebben er een hele en hard werkende commissie aan gezet. Vaassenaren spreken nog steeds met trots over die wedstrijd, die met 6-0 werd gewonnen door FC Barcelona. Met de komst van Ajax is onze inzet dat er een volgende happening komt waarover nog lang gesproken zal worden. Het annuleren van de jubileumwedstrijd tegen Ajax vorig jaar blijkt nu slechts een uitstel te zijn. Met welwillende medewerking van Ajax en de Gemeente Epe zijn we er nu toch in geslaagd om dit Topteam naar Vaassen te halen. Moet nog gezegd dat een dergelijke wedstrijd in de tegenwoordige tijd niet georganiseerd kan worden zonder de steun van enkele goede sponsors. We danken daarom de hoofdsponsor van de wedstrijd Triple P NV uit Vianen in het bijzonder. Natuurlijk gaat onze dank ook uit naar de support van ABN Amro Vaassen, die aller eerst instrumenteel geweest is bij het strikken van Ajax en vervolgens nog sponsor zijn geworden ook. Ook Manuel Graphics heeft ons in de aanloop zeer gesteund, zowel met alle drukwerken als met raad en daad. Zonder deze drie hadden we het niet kunnen rooien. Wij heten alle Ajaxieden van harte welkom en doen ons best om dit voor hen ook een onvergetelijke avond te laten zijn. Het grootste vraagteken bij het welslagen van de wedstrijd is het weer. En aangezien je daar geen invloed op kunt heb ben maken we ons er verder ook maar niet druk over. Troost u met de gedachte dat u inmiddels weet of het weer roet in het eten gooit of niet. Laten we hopen dat deze avond naar meer smaakt en dat we u volgend jaar weer mogen begroeten. Johan Vunderink, Voorzitter 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 3