Ajax Kids Club, Jouw Club Ben jij ook helemaal maf van Ajax? Krijg je steevast kippenvel als je favorieten onder luid applaus het veld opkomen? Ben je dolblij als ze winnen en baal je ook zo als ze verloren hebben? Slaapje onder een Ajax-dekbed en vind je Chivu en Van der Vaart vetgaaf? Voel je je een echte Ajax-fan en ben je niet ouder dan 12 jaar? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Als lid van de Ajax Kids Club krijg je: Het exclusieve welkomstpakket, met daarin je persoonlijke clubpas, -<j|- de oorkonde van lidmaatschapen het bijzondere welkomstcadeau; -<j|- Je eigen clubblad, zodat je altijd op de hoogte bent van de laatste Ajax- nieuwtjes; - - Allerlei Kids Club-voordelen zoals bijvoorbeeld, korting op Ajax-artikelen in de Ajax Fanshop en Ajax Direct. Deelname aan speciale Kids Club-acties; Een persoonlijke uitnodiging voor de jaarlijkse Ajax Kids Club-dag. Op de foto met je favoriete Ajacied Als je vandaag lid wordt van de leukste club van Nederland, dan maak je ook nog eens kans om je favoriete Ajax-speler op de foto te gaan! Uit alle nieuwe aanmeldingen wordt de gelukkige getrokken. En wie weet sta jij straks naast je favoriete Ajacied op de foto Lid worden Lid worden van de Ajax Kids Club is heel makkelijk. Kom naar de Ajax Kids Club-stand en lever daar je ingevulde en ondertekende inschrijfformulier in. Als je meteen je contributie betaalt dan kun je ook direct het exclusieve wel komstcadeau ophalen! Ouders ook voordeel Natuurlijk zijn we je ouders niet vergeten, want ook voor hen is er vandaag voordeel te behalen. Als jouw ouders -tegelijk met jou- lid worden van de Ajax-familie,dan krijgen jullie alleen vandaag allebei fl. 2,50 korting op de contributie! Wil je meer weten over deze kortingsactie? Kom dan langs bij de Ajax Kids Club-stand voor meer informatie. Ajax Kids Club, tel.: 020-31114 44 (optie 3). Of kijk op www.ajax.nl/kidsdub. 20

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 22