Wij adviseren u graag met reislustige en vooral creatieve ideeën! Heeft u ook wel eens het idee om een speciale reis te organise ren voor uw klanten? Of werkt u bij een organisatie die haar werk nemers op een zonnig uitje wilt trakteren. Wellicht wilt u binnen kort met uw vereniging een paar dagen naar de zon? Zoek dan niet verder, maar neem contact op met de afdeling Groepsreizen Incentives van Sudtours Vliegvakanties! VLIEGVAKANTIES Neem vrijblijvend contact op met: Afdeling Groepsreizen Incentives. Telefoon: 020 - 552 55 66, fax: 020 - 623 oi oi, e-mail: group@sudtours.nl Zonnig zaken doen? Naast het aanbieden van pakketreizen voor de vakantieganger zijn wij al vele jaren actief met het organiseren van succes volle Groepsreizen In centives naar vrijwel alle bekende strandbestem mingen in Spanje, Portu gal, Griekenland, Turkije, Italië, Cyprus, Malta, Egypte en Mexico, Of het nu een golfcli- nic aan de Algarve betreft of een familiereünie op een Grieks eiland, vanaf het eerste contact is uw Groepsreis of Incentive in goede handen. Aangezien wij in de reisbranche ge renommeerd zijn door onze goede prijs-/kwali- teitverhouding (wij zijn hier reeds 3 jaar op rij voor onderscheiden) kunt u er vanuit gaan dat wij de beste locaties voor de scherpste prijs kunnen aanbieden. Voor groepen groter dan 20 personen maken wij een pasklaar arrange ment, waarbij we rekening houden met bijvoorbeeld de samenstelling van de groep, doelstelling, reis- periode en natuurlijk uw budget. Uiteraard zorgen wij ervoor dat uw reis tot volle tevredenheid wordt uitgevoerd. sudtours

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 28