Speel een 'Unique' rol! Gestructureerd en EXCELSUM Sales Executive Excelsum Adviesgroep is uw ideale partner bij het ontwikkelen en implementeren van Kwaliteits-, Veiligheids-, Arbo- en Milieuzorgsystemen. Kiest u voor Excelsum Adviesgroep dan kiest u voor kwaliteit en zorg. opzetten ISO-kwaliteitssysteem opzetten VCA-veiligheidssysteem opzetten milieuzorgsysteem opzetten arbozorgsysteem klanttevredenheidsonderzoeken beeldscherminstructies aanvragen vergunningen parttime detachering KAM-coördinator uitvoeren interne audits |advMPIROEP BV Excelsum Adviesgroep B.V. In de uitzendbranche draait het om mensen. Wil jij daarin een hoofdrol spelen, laat je casten door Unique! Je functie Je achtergrond Je toekomst Je reactie unique uitzendburo Ant. Fokker Businesspark, Fokkerweg 300, 1438 AN Oudemeer Telefoon 020 - 605 26 00 - Fax: 020 - 605 26 10 E-mail: sales@excelsum.nl voor onze vestigingen in heel Nederland. Op enthousiaste wijze verkoop je onze dienstverlening aan potentiële opdrachtgevers. Met flair, doorzettingsvermogen en goed advies weet je hen aan Unique te binden. Om dit te bereiken bezoek je in een eigen werkgebied vele verschillende en uiteen lopende bedrijven. Hierbij is het belangrijk de lokale ontwikkelingen van het bedrijfsleven en de arbeidsmarkt goed te volgen. Je anticipeert hierop door zelfstandig initiatieven te ontplooien met als doel het klantenbestand van Unique te vergroten. Je hebt een commerciële instelling, bent overtuigend en resultaatgericht, je hebt humor, legt makkelijk contacten en kunt goed luisteren. De zelfstandigheid van deze functie vraagt om een HBO werk- en denkniveau. Commerciële ervaring in bij voorkeur de buitendienst is zeer wenselijk. Ben jij die professional die wij zoeken? Dan kan deze functie het begin zijn van een interessante carrière bij Unique. Je werkt bij een snel groeiende onderneming met inspirerende collega's. Voor ambitieuze en talentvolle mensen is er volop carrièreperspectief. Unique Uitzendburo geeft veel aandacht aan interne opleidingen en trainingen. Vanzelfsprekend worden inzet en prestaties beloond met een passend salaris en een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Stuur of fax je sollicitatiebrief met c.v. naar Unique Uitzendburo, t.a.v. Esther van Gelder, Postbus 1, 1300 AA Almere, fax (036) 538 26 11. Unique medewerkers hebben een streepje voor!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 18