FC Groningen Nieuws FC Groningen nieuws 'Aangeboden wegens reuma' Nationaal Reumafonds Giro 324 27 SCOREBORD TEGENSTANDER INFO SPONSORS OPSTELLING STATISTIEKEN Wedstrijdsponsor Sponsor van de wedstrijd van vanmid dag is ABN Amro Bank. Balaanbieding □e wedstrijdbal is aangeboden door Black&Decker en Bank Labouchere te Groningen. FC Groningen 2 Het team van Hans Schrijver klimt gestaag op de ranglijst in de Eerste Divisie B. In de afgelo pen twee weken werd gewonnen bij koploper AZ (1-2) en bij BV Veendam (1-3). Afgelopen maandag speelde FC Groningen 2 uit tegen de nummer twee op de ranglijst, FC Volendam 2. Voor rust bracht Björn Hons- horst Groningen aan de leiding (0-1in de tweede helft scoorde Arjan Bisseling de 1-2. Uiteindelijk eindigde het duel in 2-2. Na zestien wedstrijden staat het team vierde in de rangschikking. Morgenavond speelt FC Groningen 2 thuis tegen Telstar 2. Aan vang 18.30 uur. Toegang in het Oosterpark is gratis. In Nederland hebben zo'n anderhalf miljoen mensen reuma. Daarmee is reuma volksziekte nummer één. Reuma kan ieder een treffen, man en vrouw, jong en oud. Er is nog weinig bekend over de oorzaken van reuma. Daarvoor is onderzoek nodig. En geld. In de week van 18 t/m 24 maart heeft het Nationaal Reuma fonds collecteweek. De aftrap van de collecteweek vindt plaats in het spelershonk van FC Groningen op maandag 19 maart. De 9 jarige Jordi Jansema (Jeugdreuma] krijgt van de aanvoer der van FC Groningen een gift in de collectebus. Met het opge haalde geld financiert het Nationaal reumafonds wetenschappe lijk onderzoek, individuele hulp, aangepaste vakanties en de meer dan honderd patiëntenorganisaties. Voor al uw vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn, tel. 0900 20 30 300 Sta op voor FC Groningen Het hele Oosterpark groen-wit FC Groningen in het Oosterpark. Voor tegenstan ders de "Hel van het Noorden". Omdat het zo'n verre uitwedstrijd is? Nee, omdat er in Groningen échte supporters op de tribune zitten. Die hun club door dik en dun steunen. En voor een goede sfeer in het stadion zorgen. Vandaag heeft een groep supporters van FC Gro ningen een speciale actie georganiseerd. Om een super-sfeer te maken in het Oosterpark. Met Zuid-Europese taferelen. Doe mee en steun FC Groningen. Ga als twaalfde man achter het team staan. Met alle supporters, jong en oud, samen. Hoe ziet de actie eruit? Op elk stoeltje in het stadion zijn in totaal 13.000 groene of witte pamfletten gelegd. Tijdens de opkomst van beide teams op het veld moet elke supporter het pamflet omhoog houden. Het hele Oosterpark zal hierdoor groen-wit worden. Vervol gens zullen twintig trommelaars het publiek opzwepen. Voor de spelers een schitterende ambiance om Ajax te verslaan II Opmerkingen Houd het pamflet bij de opkomst van de spelers omhoog. Houd de blanco kant naar het veld gericht. Volg de aanwijzingen op van de stadionspeaker of de presentator op het veld, Heeft u vragen of opmerkingen? In elk vak is minimaal één medewerker van de actie aanwezig. De medewerkers zijn herkenbaar aan de gele band om hun arm. Globaal programma 17.05 Oefenen met de dirigent op het veld. 17.12 Stilte voor de storm. 17.14 Opkomst van de spelers, met keiharde muziek. Het moment om de groen-witte pamflet ten omhoog te houden. 17.15 De groen-witte pamfletten kunnen na ruim één minuut weer omlaag. Ongeveer twintig trom melaars beginnen te spelen. FC GRONINGEN - AJAX

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 29