A J AX Ajax Kids Club Mascotte bezoekt Ajax-Willem II Bij de wedstrijd Ajax - Willem II is een hele bijzondere Ajax-fan aanwezig. De mascotte van de Ajax Kids Club bezoekt vandaag voor het eerst zijn club. Ook al is het de eerste keer dat hij een Ajax-wedstrijd bijwoont, hij is absoluut niet verlegen. Kijk tijdens de rust maar eens op het veld. Waarschijnlijk zie je daar een merkwaardige Ajacied, vergezeld van een aantal kleine Ajacieden en Tricolores, dribbelen, schieten en rondrennen. Dit merkwaardige schepsel is Lucky Lynx, een echte Ajacied met een bijzondere taak. Hij is namelijk een mascotte, en nog wel de mascotte van de jongste club van Ajax: de Ajax Kids Club. Dit is een speciale club voor alle Ajax-fans tot en met 12 jaar die alles van hun club willen weten. Ben jij net als Lucky gek van Ajax en voel jij je een echte Ajax- fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Want de Ajax Kids Club is er speciaal voor jonge Ajax-fans zoals jij. Voor maar 35 gulden (16 Euro) per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als Ajax Kids Club-lid krijg je: 0 Het exclusieve welkomstpakket, met daarin: - je persoonlijke clubpas - de oorkonde van lidmaatschap - een exclusief welkomstcadeau 0 Je eigen clubblad, zodat je altijd op de hoogte bent van de laatste Ajax-nieuwtjes Allerlei Kids Club-voordelen, zoals bijvoorbeeld: - korting op Ajax-artikelen in de Ajax Fanshop en bij Ajax Direct - deelname aan speciale Kids Club-acties Een persoonlijke uitnodiging voor de jaarlijkse Ajax Kids Club-dag Is de Ajax Kids Club ook jouw club? Vraag dan vandaag nog het aanmeldingsformulier aan en word lid! Ajax Kids Club, tel.: 020 - 311 14 44 (optie 3). Of kijk op www.ajax.nl voor het aanmeldingsformulier.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 15