Frans Thijssen CLAESSENS Even bijpraten met "Als we vanavond net zo veel strijd leveren als tegen Roda hebben we ook tegen Ajax een kans." Ik kijk met een goed gevoel terug op de eerste wedstrijden na de winter stop. Van te voren ben je tevreden met vier punten uit twee duels. Als je van Roda wint hoop je dat dat tegen De Graafschap ook lukt. We speelden zowel tegen Roda als tegen De Graaf schap een goede eerste helft. Tegen De Graafschap ging het na rust iets minder. We hadden toen te maken met een niet fitte Bjekovic waardoor we voorin minder druk konden houden. Ik ben erg blij met de komst van Bje kovic en Emeran. Zij zorgen voor meer voetbal en dat is goed voor de groep. Bjekovic is goed uit de operatie ge komen. Hij is al weer aardig op de been en ik hoop hem snel weer op het veld erbij te hebben. Met de andere geblesseerden gaat het ook de goe de kant op. Jo Geerinckx zit nog in de lappenmand, maar Wim Kiekens is na een lange afwezigheid op de weg terug. Na de winterstop heeft hij een korte terugval gehad maar het is per fect dat hij nu weer bijna terug is. Jochem van der Hoeven heeft deze week tegen Twente meegespeeld in het tweede elftal en hij is dan ook snel weer inzetbaar. Verder zijn er nog klei ne blessures bij Rolf Landed en Den nis Krijgsman. Ik verwacht hen op kor te termijn weer fit te hebben al denk ik dat de wedstrijd van vandaag te vroeg komt. Het wordt vanavond uiteraard een moeilijke wedstrijd tegen Ajax dat over veel kwaliteit beschikt. Toch ben ik er van overtuigd dat als wij dezelfde strijd kunnen leveren als tegen Roda er ook tegen Ajax kansen voor ons liggen. De groep heeft de laatste weken aange toond dat er strijd geleverd kan wor den en dat hebben we in deze perio de ook keihard nodig. We streven uiteraard naar een vijftiende plek maar we zullen alles stap voor stap moeten doen. De eerste stap is dan ook om te zorgen dat we van de laatste plaats afkomen. U'S i.s.m. Adrem uitgeversgroep Fortuna-trainer Drukkerij Bern eet ofot&é&xevé

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 6