BRIEVENRUBRIEK Ajax tot nu toe Vacatures, vacatures... Wedstrijdbal JÖ VBV De Graafschap T.a.v. brievenrubriek Postbus 249 7000 AE Doetinchem De jeugdelftallen van De Graafschap trainen en spelen hun wed strijden op Sportpark Zuid. Voor kantinewerkzaamheden zijn wij op zoek naar vrijwilligers. Vanaf 15.45 uur wordt er getraind door de BI en de Cl. Om 17.15 uur trainen de spelers van de A-jeugd en de aller jongsten, de C2. Wilt u een aantal middagen of in het weekend het team komen versterken? Neem dan contact op met Karin Etten of Gaby Kuijpers op (0134) 36 84 50. De selectie speelt vanavond met een nieuwe wedstrijdbal. Deze bal is aangeboden door: Automobielbedrijf ten Have Doetinchem ten Have Doetinchem de TOYOTA-topper in uw regio Vèeldubs hebben een kidsclub. Ik vind De Graafschap een hartstil leuke club. Mijn vader heeft een Seizoen Card en ik mag ook wel eens mee. Ook ben ik fan van Feyenoord en ben ik lid van de kidsclub van Feyenoord. Krijgt De Graafschap ook een kidsclub? Want dan word ik meteen lid. Joris uit Doetinchem Hartstikke goed datje zo'n grote Graafschap fan bent. Hopelijk zien we je nog heel vaak op De Vijverberg. En ja, De Graafschap is ook druk aan het onderzoeken of wij zullen gaan starten met een kidsclub. Dit zullen wij dan, gezamenlijk doen met Supportersvereniging De Vriendenkring. Hoe en wanneer dat is nog niet precies duidelijk. Wij zullen iedereen dan informeren via teletekst, Graafschap Pers, Graafschap Corner en de internet site. -isi draaien tijdens de wedstrijd altijd verschillende clubliederen het geen goed idee om daar, als supportersartikel, een CD var) te ma ken met diverse nummers? Groetjes, K. Wiggers Het is inderdaad een leuk idee maar wij mogen niet zomaar liedjes op een CD zetten. Als je een CD wilt samenstellen moet geld worden af gedragen aan de verschillende artiesten. Dit bedrag kan behoorlijk op lopen. Met de verkoop van deze CD moeten de kosten dan weer wor den terugverdiend. Op dit moment is het CD'tje met het clublied van Normaal (Op geweide grond) uitverkocht maar wij hopen ze binnenkort weer te verkopen in de fanshops. Wilt u ook een bepaalde kwestie aan de orde stellen? Schrijf ons dan een brief. Hoe is het nu met Komi Tchangai? Wij vinden het jammer dat hij allang niet meer gespeeld heeft. Kunnen wij hem een kaartje sturen? Mirjam Jansen Tchangai vindt het fantastisch om post te ontvangen. Een kaartje kun je gewoon naar het stadion sturen. Wij geven dit dan ongeopend aan Tchangai. Zoals je wellicht hebt gehoord is Tchangai voor de kerstva kantie in het ziekenhuis beland. De doktoren hebben toen bloedprop- jes in de longen ontdekt. Op dit moment slikt Tchangai bloedverdun- ners. Hopelijk kan hij binnenkort weer beginnen met trainen. De club- arts van De Graafschap Dr. Sjoerd van der Meer, heeft echter wel aan gegeven dat de conditie van Tchangai veel heeft geleden. Ajax-Fortuna 5-0 (Knopper, Arveladze 2x, Hosé, Witschge) Sparta-Ajax 3-0 Ajax- NEC 0-0 Ajax-Groningen 3-1 (Winter, Galasek, Knopper) AZ-Ajax 3-2 (Knopper, Galasek) Ajax-RBC 2-0 (Chivu, Gronkjaer) Heerenveen-Ajax 2-2 (Machlas 2x) Vitesse-Ajax 3-2 (Machlas, Chivu) Ajax-Roda 4-2 (Galasek, Chivu, Van der Vaart, Hosé) PS V-Ajax 1-1 (Machlas) Willem II-Ajax 0-1 (Wamberto) Ajax-De Graafschap 4-1 (Wamberto, Chivu, Van der Gun 2x) NAC-Ajax 0-3 (Pasanen 2x, Arveladze) FC Utrecht-Ajax 2-1 (Pasanen) Ajax-RKC 3-0 (Machlas 2x, Arveladze) Ajax-SC Heerenveen 6-2 (Wamberto, Machlas, Galasek, Van der Gun 2x, Arveladze) Feijenoord-Ajax 3-1 (de Haan e.d.) Ajax-FC Twente 5-1 (Machlas 2x, Van der Vaart, Chivu, Galasek) w

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2001 | | pagina 5