het stadion willen parkeren kunnen via Ticket box een parkeerkaartje kopen (fl. 2,00). FC Groningen - Feyenoord De laatste uitwedstrijd van dit jaar wordt op 17 december gespeeld in Groningen. In het voortra ject van deze wedstrijd hebben zich de nodige problemen voorgedaan, waardoor de start van de kaartverkoop enige vertraging heeft opgelopen. Via de Teletekst pagina van Feyenoord (664) en de Feyenoord Fanpage (www.feyenoord-fanpa- ge.nl) kun je terecht voor de laatste informatie. Klankbordgroep 19 december a.s. Op 19 december komen de ongeveer 30 leden van de Klankbordgroep voor de laatste keer in 2000 bij elkaar. Tijdens de vorige bijeenkomst zijn tal van zaken aan de orde geweest waarover op deze avond met vertegenwoordigers van Feyenoord zal worden doorgepraat. Zo wordt o.a. de communicatie naar de supporters aan de orde gesteld (Hand in Hand, Feyenoord Krant, Feyenoord TV), maar is er ook (wederom) aan dacht voor het slechte horecabeleid bij de thuis wedstrijden. Uitkomsten van bijeenkomsten van de Klankbordgroep zijn uiteraard terug te vinden in de Hand in Hand, op de Feyenoord Fanpage of in Stadion Sportnieuws. Nieuwe bestuurssamenstelling Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 30 november jl. hebben zich binnen het bestuur van de Feyenoord Supportersvereniging een aantal veranderingen voorgedaan. Zo verliet Irene de Bruijn het bestuur, en werd haar secretariaats functie ingenomen door oudgediende Henk van den Dungen. Aad Hofman is sinds kort de nieu we penningmeester. De oud-penningmeester Peter Hordijk zal zich binnen het bestuur gaan bezig houden met fiscale aangelegenheden en de ledenadministratie. Het volledige bestuur ziet er als volgt uit: Voorzitter Secretaris Penningmeester Bestuurslid (TIFO, Evenementen) Bestuurslid Communicatie Bestuurslid Regio's en Juniorclub Bestuurslid Fiscale Zaken Alle bestuursleden vervullen hun functies op vrij willige basis. Daarnaast is Ton Strooband als Manager Supportersbeleid full-time in dienst bij de Feyenoord Supportersvereniging. Feyenoord Supportersvereniging zoekt nieu we medewerkers Voor bestuursondersteunende taken zijn we drin gend op zoek naar mensen die zich willen inzet ten voor de Feyenoord Supportersvereniging. Zo zijn we o.a. op zoek naar mensen die ons willen bijstaan bij de invulling van een aantal adminis tratieve taken. Ook zijn we op zoek naar iemand voor het notuleren van (bestuurs)vergaderingen. Heb je interesse om je in te zetten voor de Feye noord Supportersverenigingen en de belangen van Het Legioen? Neem dan op werkdagen con tact op met Ton Strooband op nummer 010- 4325126. E-mailen kan natuurlijk ook: feyenoord.ts@wxs.nl. Decembernummer Hand in Hand verschijnt zaterdag Het laatste Hand in Hand-nummer van 2000, decembernummer 5, verschijnt aanstaande zater dag. In deze uitgave is onder andere een inter view te lezen met Ferry de Haan, de enige Rot terdammer in de selectie. Verder is in de serie Helden van toen een interview te lezen met Peter Houtman, tegenwoordig stadion speaker. Daarnaast is er een uitgebreid verslag te lezen van de algemene ledenvergadering en de ontwik kelingen binnen de supportersvereniging. Nieuwe Kameraadjes Juniorclub uit Voor de kerst komt het nieuwe nummer van Kameraadjes uit, het magazine van de Juniorclub. In deze Kameraadjes staat een sup portersinterview met Paul Bosvelt. Uiteraard doen we ook uitgebreid verslag van het gezellige Sinterklaasfeest. Willem Veenman Henk van den Dungen Aad Hofman Harry Veth Fedor Vogel Robert Jan Wijnbelt Peter Hordijk - FEYENOORD SUPPORTERSVERENIGING STADION SPORTNIEUWS 13/2000 39

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 41