BRR Your Reliable Inspection Partner! Inspection of Storage Tanks, Pipelines and Coiled Tubings Rosen Inspection Technologies Platinastraat 11 2718 SZ Zoetermeer Tel.: 079-363 06 26 Fax: 079-361 53 39 www.Rosenlnspection.net BFI groep De bal is rond, maar dat wisten wij al. U ook onderdeel van de SITA Groep innovatief in afvalmanagement Afvoer en verwerking van alle afvalstoffen Rolcontainers van 240 t/m 5000 liter Afzetcontainers van 4 m3 t/m 40 m3 - snell service - continuiteit - zorgvuldigheid - betrouwbaarheid - maatwerk - kennis en ervaring - totaal afvalmanagement - landelijke dekking tel. 0900-8444 BRR is een assurantiecollectief waarin vele disciplines en diensten zijn samengebracht en vertegenwoordigd door een groep van verzekeringsspecia- jisten, welke gezamenlijk als "beursmakelaar" werkzaam zijn op de Rotterdamse en Amsterdamse Assurantiebeurzen, alsmede op diverse buiten landse verzekeringsmarkten. Wij bieden onze relaties de mogelijkheid exclusief gebruik te maken van onze expertise en verzekeringsmogelijkheden om gezamenlijk in overleg uw verzekeringsvraagstukken op te lossen. Reden waarom wij adverteren is simpel; wij constateren, dat de verzekeringsmarkt volop in beweging is en in de toekomst verder tot ontwikkeling zal Daarnaast zijn wij van mening, dat momenteel slechts een klein gedeelte van de verzekeringsmogelijkheden door bedrijven en particulieren op een correcte wijze worden benut. Wat betekent dit voor u: - Korte communicatielijnen - Snelle, persoonlijke en vakkundige begeleiding - Openheid en betrokkenheid - Partnerschap - Exclusiviteit Juist omdat BRR sterk individueel maatwerk levert, is het onmogelijk al onze diensten kort inhoudelijk toe te lichten. Dit neemt niet weg dat wij onderstaand een korte beschrijving zullen geven van onze diensten en produkten. - Hypotheken/pensioenen - Als onlosmakelijk onderdeel van uw persoonlijke financiële planning is een hypotheek méér dan lenen" - Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen - Ziektekostenverzekeringen - Employee Benefits - Autoverzekeringen - Aansprakelijkheidsverzekeringen (particulier en zakelijk) - Brandverzekeringen (inboedel en opstal) - Aansprakelijkheidsverzekeringen voor de: expediteur, cargadoor, stuwadoor, physical distributor, wegvervoerder en alle andere logistieke activiteiten - Goederentransportverzekeringen - Maritiemeverzekeringen (binnenvaart/zeevaart) Beurs-World Trade Center Postbus 30138 3001 DC Rotterdam Bezoekadres: Beursplein 37 Tel.: (010) 205 18 00 Fax: (010) 205 18 98 33

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 35