Ajax Kids Club trapt af Ajax Kids Club, ook jouw club? Ajax Kids Club-actie: exclusief voor leden! Vanmiddag is het dan zover. Ajax trapt officieel af met zijn nieuwste club: de Ajax kids Club! De elf gelukkige prijswinnaars van de Ajax Kids Club-prijsvraag mogen daarom op de middenstip de Oorkonde van Lidmaatschap in ontvangst nemen. De uitreiking zal worden uitgevoerd door twee echte Ajacieden. En als klap op de vuurpijl begeleiden de jonge Ajax-fans de basiself van vanmiddag het veld op. Alle winnaars hebben meegedaan aan de prijsvraag, waarbij er een slagzin zo origineel mogelijk moest worden afgemaakt. Daarmee maakten alle nieuwe leden van de Ajax Kids Club kans om hand in hand met één van de spelers in een volle Amsterdam Arena te staan. Ben jij ook helemaal maf van Ajax? Krijg jij steevast kippenvel als je favorieten onder luid applaus het veld opkomen? Ben je dolblij als ze winnen en baal je ook zo als ze hebben verloren? Slaap je onder een Ajax-dekbed en vind je Chivu en Machlas vetgaaf? Voel je je een echte Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! De Ajax Kids Club is er voor alle Ajax-fans tot en met twaalf jaar. Voor maar 35 gulden (16 Euro)* per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Is de Ajax Kids Club ook jouw club? Vraag dan nu het aanmeldings-formulier aan! Je kunt bellen met 020-311 14 44 (optie 3) of kijk op www.ajax.nl. De Ajax Kids Club Rondleiding (met een bezoek aan de kleedkamer van Ajax) Heb jij je ook wel eens afgevraagd hoe de kleedkamer van Ajax er uitziet of wat de vaste plek is van Pius Ikedia of van Aron Winter? Normaal gesproken zou je daar nooit achterkomen, want de kleedkamer en de overige Ajax-ruimten zijn afgesloten voor publiek. Maar voor één keer wordt er voor de leden van de Ajax Kids Club een uitzondering gemaakt. Alleen op 24 december a.s. mag je de kleedkamer in om sfeer te proeven en kun je je (heel) even Ajax-speler voelen. Wil je dit meemaken? Bel dan met de Ajax Kids Club, tel.: 020 - 311 16 81 of 16 82 en boek de Ajax Kids Club Rondleiding. Wees er snel bij, want de plaatsen zijn beperkt. Tarieven Datum Volwassenen fl. 15,00 Zondag 24 december 2000 Kinderen t/m 12 jaar fl. 12,50* *ook voor leden van de Ajax Kids Club. Kijk voor meer Ajax Kids Club-acties op www.ajax.nl "Prijswijzigingen voorbehouden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 15